Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » F/28nak jó utcára egy ilyen...

F/28nak jó utcára egy ilyen kabát?

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 29. 11:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
múltkor láttam egy rocker srácot ilyenben, gondolom te is az vagy. én ilyen kabátot csak a Mátrixban tudnék elképzelni...
2011. nov. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Van hosszú bokáig érő kabátom, de az is hordhatatlan, mert a buszra fellépni is nehéz vele, meg koszos lesz az alja minden használat után még száraz időben is. Semmiképp ne ilyet vegyél, mert te sem fogod használni, keress rövidebbet.
2011. nov. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy nekem nem tetszik, de nem hinném hogy praktikus lenne sajnos :(
2011. nov. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, de ez túl hosszú. Ha 10-15 cm-rel rövidebb lenne, ok, de így hamar elkoszolódik, kirongyolódik az alja:( Meg ha lépcsőzöl is végighúzod a földön... Nagyon praktikátlan. Mondom, 10-15 cm mínusz, és jó is lesz:)
2011. nov. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!