Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nektek szokott a...

Lányok, nektek szokott a sportcipőtök lábszagú lenni? Kort irjatok 14 l

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki sokat (minden nap) hordja az adott cipőt, egész nap rajta van, esetleg még bele is izzad a lába, egyértelmű, h büdös lesz.

Több dolgot tehetsz ellene: néha cipőt váltasz, azaz nem minden nap ugyanazt veszed fel, így van ideje "kiszellőzni", de lehet kapni különböző spray-ket, akik kifejezetten arra valók, h semlegesítsék a szagokat.

2011. nov. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja, és 21/L
2011. nov. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem, de csak azért, mert nagyon kényes vagyok zokni téren. Csak a legjobb pamutzoknikat veszem meg, amikor nincs pénzem, akkor megvarrom a régieket, hogy újra tudjam használni. Mert sok zoknira hiába írják rá, hogy 100% pamut, amikor nem is az, vagy ha igen, akkor rossz minőségű pamutból van. Amikor olyan zoknit hordtam, ami nem teljesen pamut, vagy rossz minőségű, akkor előfordult a lábszag, ha sokáig volt rajtam a cipő, vagy ha minden nap azt hordtam. De a cipő anyaga sem mindegy, vannak azok a műszálas cipők, amik a legolcsóbbak. Na azok könnyen büdösödnek sajnos. A műbőr sportcipők már kevésbé. Illetve a velúrszerű (nem igazi bőr) anyag is kevésbé.
2011. nov. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg még akkor szokott büdös lenni, ha esetleg gombás lesz, amit koleszban például könnyen el lehet kapni.
2011. nov. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!