Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Égő ha valaki a csizmát...

Égő ha valaki a csizmát nadrágon "belül" horda?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Remélem értitek a kérdésem. Szóval ha van egy csizma és valaki nem dugja bele a nadrágot hanem a nadrág van kívül az égő, ciki? És most nem az ilyen csizmákra gondolok amiknek magas a szára pl:

[link]

És nem is a bokacsizmákra pl:

[link]

Meg ha már itt tartunk akkor linkelnétek nekem olyan csizmákat amik idén divatosak. Azt tudom, hogy felkapott lett az uug csizmák de az nekem nem tetszik meg nem is az én stílusom szóval valami más fajta csizmákat linkelnétek? Ja és még annyi, hogy légyszíves a magassarkúkat is kerüljétek. Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat. :))


2011. nov. 22. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Most mi van?
2011. nov. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Húúúúúúúúú

Na a kérdésem az, hogy ciki e az vagy esetleg nem mondják e azt, hogy nem tud öltözködni aki a csizmába nem dugja bele a nadrágot.

Pl. ez a nő akit linkelek a csizmába bedugta a nadrágot:

[link]

Szóval nézhet valaki úgy is jól, hogy a nadrág kívül van és alatta van a csizma? És menet közben felvetődött bennem egy másik kérdés is. De szerintem azt nem kell megmagyaráznom. Vagy mégis? Ha igen légyszíves szóljatok?

Bocsi, hogy érthetetlenül írtam. :D

2011. nov. 22. 15:07
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Akkor most kérdezek: ha valakin nem csizma van, hanem szimpla félcipő, az a női csini, akkor is ugyanolyan az összkép, mintha a csizmába nem dugod be a nadrágod. Tehát: szerinted az hülyén néz ki? Na ugye hogy nem. Kövi kérdés: ha a nadrágod a csizmán van, és a nadrágod nem is átlátszó, honnan tudná bárki is, hogy rajtad a naci alatt biza csizma van, nem pedig félcipő? Tehát miért is lenne gáz?


Bocsi, ha kicsit szájbarágós volt, de sosem értettem, miért érdekel egy nőt ennyire iszonyatosan a közvélemény, holott ha nem bohócruhát húzol, simán lehetsz csinos bármiben, ami jól áll az alakodhoz és amiben jól érzed magad.


Nézz fel a Deichmann honlapjára tele van csizmával. Vagy a Humanicéra. Nem linkelgetek, mert többre mész a cipőbolt honlapokkal, ahol magad válogathatsz, ők is csak olyat árulnak, ami divatos, tehát mai. Találsz köztük majd olyat, ami illik hozzád.

2011. nov. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jól néz ki úgy is.
2011. nov. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm szépen az eddigi válaszokat. Ment a zöld kéz.

„Égő ha valaki a csizmát nadrágon „belül” horda” ? Horda :D Azt akarta írni, hogy hordja. :)

Amúgy engem eddig nem zavart (sőt, most sem zavar) és fel sem merült bennem addig amíg az egyik osztálytársam nem említette. Már nem tudom, hogy pontosan mit mondott nem emlékszem a szavaira. De azt lehetett kivenni belőle mintha ez ciki lenne. Na mind1 örülök, hogy nektek nem ez a véleményetek. Puszi

2011. nov. 22. 15:54
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

Soha nem tűrtem bele a nadrágom szárát egy csizmámba sem, mert egyrészt nem volt olyan csizmám, amibe belefért volna, másrészt nem is tetszik úgy, harmadrészt mindenki így öltözik, én meg nem akarok "egy lenni a tömegből"

Szóval úgy hordd, ahogy neked tetszik és kényelmes :)

2011. nov. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan csizmám amit nem tűrtem be szerintem nem gáz. amit utólag linkeltél szerintem elég furán néz ki, egy csizma szerintem hosszú száru a boka csizmának nem látom értelmét ez a feles meg hát megint nincs sok értelme. és nem kéne betűrni vagy nemtom érdekes:D
2011. nov. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
amit én ebből levettem az sztem elég tré ://
2011. nov. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem foglalkozom vele, hogy más, hogyan hordja.
2011. nov. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!