Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy Speed boltban vásárolt...

Egy Speed boltban vásárolt garanciás Etnies RVM cipőt visszaváltanak?

Figyelt kérdés

A 3 hónapos Etnies cipőmnél a jobb cipőnek levált az oldala a cipő orránál. Szerintetek kicserélik vagy javításra számíthatok? Vagy nem is foglalkoznak vele?

Garanciális!


2011. nov. 21. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó tudni, hogy nem egyedül vagyok, akinek a Speed-ben vásárolt Etnies cucca tönkrement. Nekem egy Etnies Fader kb 3 hónap alatt felhólyagosodott (fehér színű, bőr asszem), ezzel nem csináltam semmit, mivel a webshopból rendeltem. Aztán a Mammutban vettem egy fekete Etnies pulcsit, ami 1 hónapnyi viselés után elkezdett kivörösödni a hajlatokban, de még a kapucni is. Ezt viszont visszavittem az üzletbe, ahol azt mondták elküldik bevizsgálni. Így is lett, és kimutatta a szakvélemény, hogy magas klórtartalmú mosószerrel (vagy nem tom hogy volt megfogalmazva) volt mosva, és azért, holott már akkor kivörösödött, mikor ki sem volt mosva, szóval nem is cserélték ki, meg az árát sem kaptam vissza. Ezért én azt mondom, hogy ne reménykedj benne, hogy visszaváltlják. De látom rég tetted fel a kérdést, azóta vannak fejlemények, mi lett a cipővel? Kíváncsi vagyok.
2012. febr. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia.. Megvan még a cipő, ugyanúgy szétesve, nyilván vigyázok jobban rá... de nem fogja már sokáig bírni. Nem vittem vissza, mert más ugyan így járt... Válasz: szakszerűtlen használat.. Fuck Speed, Etnies..
2012. márc. 11. 18:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó hallani hogy nem csak én jártam pórul az Etnies-zel, meg a Speed-del, tehát most már tudom, hogy szart se ér egyik se...
2012. márc. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem már 2éve bírja, semmi baja.. rengeteget használtam és mosva is volt :D:D
2012. júl. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!