Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet normális télikabátot...

Hol lehet normális télikabátot venni?

Figyelt kérdés
Eddig mindig Pull&Bear-ben vagy Bershkában vettem, de most nem találtam jót, mikor lesz belőle új kollekció ?
2011. nov. 19. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
milyen neked a normális télikabát?
2011. nov. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyvárosi vagy, szinte bárhol, csak jól szét kell nézni. Akár kisebb üzletekben is, a lényeg, h szánj rá időt, és "kompromisszumból" ne vegyél meg semmit, mert megbánod. (ha már vmire sokat adsz ki, akkor az legyen olyan, ami tényleg nagyon tetszik). És erre egy nagyvárosban, főleg Bp-en van lehetőséged. Nem tudom milyen télikabátot keresel, de én pl. a legutóbbit Orsay-ben vettem és nagyon szeretem, előtte pedig a Promodban találtam, az is még mindig tetszik, csak már szegény kopott. De a C&A-ban is érdemes megnézni Straduvariusban, és a Zarában persze, bár mondjuk az én pénztárcámnál pl. az már szóba sem jöhetett, de tény, h gyönyörű kabátokat árulnak.
2011. nov. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
18/F vok amúgy...
2011. nov. 19. 13:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!