Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet Louis Vuitton sálat...

Hol lehet Louis Vuitton sálat venni? És mennyiért?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Louis Vuitton üzletben:P Andrássyn van, és baromi drágán.
2011. nov. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor úgy kérdezem h hamis lv sálat :D
2011. nov. 17. 18:07
 3/9 anonim ***** válasza:

vatera, mondjuk

[link]

2011. nov. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Már sértésnek ne vedd, de meglátszik az emberen, hogy egy hamis luxusmárkával villogni próbáló proli, vagy egy gazdag, elegáns nő. Százszor többet gondolnak rólad akkor, ha csinos, de noname cuccokban vagy, mint az olcsó hamisítványaiddal, amikről úgysem hiszi senki, hogy igazi, hacsak nincs gyémántgyűrű az ujjadon és nem épp egy BMW-ből szállsz ki.
2011. nov. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hiába olvasom hogy ciki meg minden, mégsem úgy tűnik..mert ma is mentem az utcán és kb minden 10. embernek LV sál lógott a nyakából meg LV táska a kezén..és mégsem neveti vagy nézi le őket senki
2011. nov. 17. 23:20
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Nézd, én nem foglak győzködni, mindenki úgy csinál bohócot magából, ahogy akar.
2011. nov. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na ez az. Ha mindenki hülyét csinál magából, miért kell a tizenegyediknek is? Inkább saját stílust akarnál, hamis márka helyett. Egyébként, csak hogy válaszoljak is: Vatera, Teszvesz. Google-ba írd be hogy vuitton hamisítvány.
2011. nov. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az Andrássy út 24-ben van a bolt. 310 euro-tól egészen 1500 euróig találsz sálakat!

Szorozd be 325-tel megkapod forintban az árát.

Sportcipő már 150.000 Ft-tól kapható, napszemüveg 100.000-től 500.000-ig.

Kellemes válogatást!:)

2012. febr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nekem is volt lv-hamisítvány sálam, és nem azért mert villogni akartam,egyszerűen tetszett a mintája és a színe, ennyi.. persze ez nem zárja ki, hogy sokan azért vesznek, hogy gazdagnak vagy "menőnek" nézzék őket, de nem kell általánosítani
2013. okt. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!