Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy ilyen bokacsizma jó lenne...

Egy ilyen bokacsizma jó lenne télre?

Figyelt kérdés

[link]

Anyukám azt mondja, hogy inkább olyat válasszak, aminek a külső része bőrből készült, mert az ilyet, mint ez, nehéz takarítani.. Tényleg rossz választás lenne ez a csizma, vagy nem? Amúgy nektek tetszik?

15/L


2011. nov. 1. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Rossz lenne.


Mégpedig azért, mert a legkisebb hóban is szarrá fog ázni, a talpa ránézésre is gagyi és ragasztott, pár hordás után le fog válni. Ráadásul vékony is, fel fogsz fázni. Hallgass anyukádra.

2011. nov. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem hozzászólóval.

Nagyon vékony a talpa, ráadásul én mindenképpen magasabb szárút ajánlanék,hogy melegítse a lábadat.

2011. nov. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez kevés lenne télre.

Az ilyen csizmák leginkább a hűvös, száraz őszi napokra jó. Szinte biztos, hogy átázna, látszik, hogy ragasztott, ergo egyáltalán nem lenne tartós.

Próbálj meg olyan csizmát venni, ami varrott. Én tavaly vettem egy csizmát, 5000Ft körül. Varrott a talpa, nem ázott be, vastagabb talpú is, mint ez, a belülről az egész szára szőrmés, jó meleg volt télen. Igaz, van sarka is, de mivel nem tűsarkú és nem nagy sarkú könnyű benne közlekedni. Jó üzletet kötöttem ezzel a csizmával, idén is ezt fogom hordani.


Inkább olyat vegyél, ami bőr vagy műbőr, hogy ne ázzon be, a talpa vastagabb legyen és varrott.

Szépnek szép ez a csizma is, de hidd el, télen a második hideg, havas nap után ki lennél idegileg és legszívesebben kivágnád a csizmát a kukába.

16/L

2011. nov. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a többiekhez. Télre vegyél hosszú szárút, és őszi-tavaszi csizma.
2011. nov. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!