Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Adnátok 8000ft-ot egy gyűrűért?

Adnátok 8000ft-ot egy gyűrűért?

Figyelt kérdés
de különlegesért.csak kíváncsi vok.mert az a gyűrű amire áhítozok az épp ennyibe kerül.
2011. okt. 28. 20:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

örülök hogy erről így vélekedtek.csak gyűjtöm a pénzem.meg néha azért másra is kell.

de szívesen megvenném:)

amúgy nembaj ha kiírom:14/L?

2011. okt. 31. 17:31
 12/15 anonim válasza:
Válság van mi? ... Hiába nincs egy fillérük sem az embereknek, azért a lapos plazmatévé ott van.. Érti aki érti... Kicsi lány vagy, és már ilyenen jár az eszed;hogyan költsd el a pénzt. Én ilyenre rá sem merek nézni, tudom hogy úgysem tudom megvenni.Mi lesz veled ha nagy leszel és talán rosszabb is lesz.. Jhajj!
2011. okt. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Előző vagyok; de azért ahogy olvasom a válaszokat nem csak te vagy ilyen.Hát persze hogy nem!
2011. okt. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem mondtam egy szóval se hogy megveszem!de az se igaz hogy csak ezen jár az eszem.de hát tetszik.amúgy nem adnék annyi pénzt egy gyűrűért .ha nem lenne ilyen.
2011. okt. 31. 18:01
 15/15 A kérdező kommentje:
és egyébként nem veszek semmit szinte.csokit se magamnak.mert utazásra gyűjtök.szóval nem herdálom el a pénzt.
2011. okt. 31. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!