Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy ilyen típusú fölső mellesí...

Egy ilyen típusú fölső mellesít vagy laposít? (kép)

Figyelt kérdés

[link]

Rövid ujjú, feszülős, garbónyak. Egy hosszú nyaklánccal, szerintetek egy 70-75 A-s mellű lánynak jól jöhet ki?


2011. okt. 23. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen rendben van, kiemeli a melleidet.
2011. okt. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
kismellűeknek nem jó a garbó, ezt tanuld meg.
2011. okt. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én pedig még mindig azt mondom, hogy teljesen rendben van.


[link]

2011. okt. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen pólóim, jelenleg kettő, és nekem 70 A-s melleim vannak. Szerintem jól is állnak.
2011. okt. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha lapos a hasad akkor ez a legjobb választás.:-)
2011. okt. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem nagy mellem van és ezért nem szeretem a garbót, mert még nagyobb... 85C, úgyh sztem nálad rendben lesz:)
2011. okt. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kis mellűeknek is jól áll. Egyébként is gondolom melltartó lesz rajtad, szóval nagyon kicsinek semmiképp sem fog tűnni a melled :)

De egyébként a húgomnak pont ilyen a mellmérete, és nagyon jól állnak neki ezek, mert karcsú, és kiemeli az alakját a felső.

2011. okt. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A szűkebb garbó pont, hogy kismellűeknek áll jól, mert mellben nagyon erősít. Undorító a nagyméretű melleken.
2011. okt. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80/A-s mellem van, és én is szívesen veszek fel garbót, még jobb ha ujjatlan, mert kiemeli és optikailag növeli a melleket, mint minden magas nyakú felső, ha még nyakláncot is veszel hozzá, akkor meg pláne:-)
2011. okt. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
egyértelmű, hogy optikailag növeli a mellméretet. nekem 75B-s melleim vannak, de ha garbót veszek fel, úgy nézek ki, mint Pamela Anderson:) szóval nekem csak azokon tetszik a garbó, akiknek átlagnál kisebb a mellük, mert annyira durván megnagyítja.
2011. okt. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!