Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki, hogy a srácok is húznak...

Ciki, hogy a srácok is húznak a lábukra nylonharisnyát?

Figyelt kérdés
Nálunk az osztályban már menő lett. Számomra nagyon furi volt, de ha belegondoltok, ilyen hidegben nadrág alá felvehetik a fiúk is, úgy sem látszik semmi a nadrág alól. Amúgy meg nagyon kényelmes a nylonharisnya és a legtöbb nő se a szoknyához hordja, hanem nadrág alá, mert sokat számít az a plusz egy réteg, ami a lábat melegíti.
2008. márc. 17. 07:53
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
79%
Csini a nylonharisnya, formálja és széppé teszi a lábat. Én már általános iskolától kezdve rendszeresen hordok harisnyát, először pamutharisnyát vagy gyapjút, utána pedig nylont. Sokkal kányelmesebb a nylonharisnya nadrág alatt, a pamut mindig bolyhosodik és nem feszül rá úgy a lábra, nem annyira alaktartó, mint a nylon. Attila
2008. ápr. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
15%
Ha ki akarják fejezni a buziságukat, akkor jól teszik. Ellenkező esetben ízlésficam és öltözködési zavar.
2008. máj. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
14%
hát ez extra gáz. dzsííízüsz:D ilyet jót rég nevettem. már bocsi midnenkinek aki ilyet hord és pasi de ennél gázabb dolgot rég hallottam. hát igen. ez thívják metroszexualitásnak. hiába vannak ilyen cégek akik ilyet gyártanak akkor is gondoljatok már bele. ez kb 1000 nőből tetezsik 1 nek. és szerintem most sokan egyet értenek velem.hogy hordhat egy pasi nylonharisnyát?:S hordjon akkor ha ennyire fázik vastagabb zoknit vagy vastagabb nadrágot de NE NYLON HARISNYÁT! mellesleg aki ezt hord az cseppet sem nevezhető igazi férfinak! mert egy igazi pasinak ilyen eszébe sem jutna...
2008. máj. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
75%

Képzeld, én lány vagyok és nekem tetszik, ha egy pasi nylonharisnyát hord. Az én barátom(fiú) is hordja, sokkal kényelmesebbnek találja és ha tetszik neki, akkor miért ne hordja! Mostanság a nylonharisnya már elég olcsó, szinte mindenhol árulnak már és he éppen fogadásra megyek, akkor beteszek egy tartalékot a táskámba(kicsi helyre befér), biztos ami biztos alapon.


A kérdésre pedig csak annyit, hogy már több pasi ismerősömről tudom, hogy hord nylonharisnyát. Zokni nélkül hordják és már láttam kivillani a bokájukat benne.

2008. máj. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
73%

Férfi harisnya - amit a szuperhősöktől örökölünk

A The Independent internetes oldalán akadtam egy riportra, ami az Egyesült Királyság férfi harisnyaiparának virágzásáról szól. Ezek után körbenéztem más honlapokon is, és kiderült hogy elég erős tendencia indult útnak a férfi divatban. A LEGWEAR4MAN az egyik leghíresebb és legkeresettebb kizárólag férfi harisnyákat forgalmazó online cég. A internetes áruházban 7-től 30 fontig,válogathatunk különböző méretű és színű darabokból. Az Independent riportjából az is kiderül, hogy a harisnyák nem ugyanolyanok, mint amilyeneket a nőknek gyártanak. Egyes darabokon ugyanis praktikus nyílás is taláható elől, hogy a mosdóban ne kelljen a férfiaknak megszabadulniuk a divatos kiegészítőjüktől.


A riportban nyilatkozik LEGWEAR4MAN igazgatója is:


"Nem tudom, hogy az utóbbi hónapokban mi történt, de az eladási adatok a csillagos égig szöktek. Az elmúlt évben körülbelül 300 pár férfi harisnyát adtunk el egy hónapban a királyság területén belül. Azonban az utóbbi hónapokban ez a szám megemelkedett 1000-re. A vásárlóink már nem csak sportolók, hanem üzletemberek is. És nem csak nadrág alá hordják, hanem sorthoz és bermudához is szívesen.


Németországban ez a tendencia már évek óta megvan. A német férfiak 50 %-a hord harisnyát. Amikor az Egyesült Királyságban megalapítottuk a cégünket, nem reméltük, hogy ilyen hamar sikere lesz.


Sok vásárlónk azt nyilatkozza, hogy a mai szuperhős világban a nők számára egy férfi harisnya igenis szexi. Az angol felső tízezerben pedig már alapkelléké vált."

2008. aug. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
78%

Először is miért lenne ciki, hiszen a fiúknak, férfiaknak is két lábuk van általában.

Természetesen csak annak ciki, ki maga is annak tartja. Titkolni szégyenkezni miatta pedig egyáltalán nem kell, és helytelen viselkedési forma. Ez nem bűnös cselekedet ami miatt titkon kellene viselni. A történelmi időkben a férfiak ruhatárához tartozott a harisnya.

1998 óta már újra gyártanak neves világmárkák férfiaknak is, vékony nylon harisnyanadrágot.

Jó magam is előszeretettel viselem ősztől késő tavaszig, és nálam a térdnadrágos változat is nagyon gyakori viselet. Mert tetszik , praktikus, egészséges, változatos színes variálható öltözködési lehetőség férfiak számára is. Bár tudom most sokan felhördülnek,de ez sem érdekel, csak az, hogy számomra kellemes komfortot adó viselet. És megemlíteném azért nem olyan szörnyű látvány mint azt gondolják sokan, ezt igazolja az is ,hogy sokszor kaptam már elismerő szavakat, dicséretet.



Leírok néhány jó tulajdonságát a harisnyanadrágról amit a lányok javarésze sajnos nem tud.

A harisnyanadrágot nem csak a hideg ellen lehet bevetni, alkalmazni.

Azon felül, hogy praktikus, egyszerű, egészséges, és a lányok kivitelében még erotikus is azon felül nagyon kellemes kiegészítője a ruhatárainknak legyen az férfi ill nő.

Egészséges mert a harisnyák kompressziós hatásának köszönhetően elkerülhető ill kezelhető az érrendszeri betegségek kialakulása megléte. Masszírozó hatásának köszönhetően serkenti a vér keringését és így revitalizálja a lábat, nem szorítja el bokánál a vérkeringést a zoknival szemben. Praktikus mert akár lehet három az egyben is , zokni, alsónadrág, és meleg alsó, annyira melegít amennyire szükséges, nem nedv szívó, és nem izzaszt le ha helyiségben tartózkodunk. Kis helyen elfér, nem veszik el mindig a párja, és ami még nagyon jó, hogy a lábbelik is sokkal kényelmesebbek csak harisnyával viselve. Valamint a térdnadrágunkat is lehet viselni szinte egész évben.

2008. nov. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Hát szerintem az,a férfi az legyen férfi,ne hordjon női ruhákat.A harisnya meg egyértelműen azzá vált már a 21. századra!!
2008. dec. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól férfi a férfi, hogy mit visel és, hogy miként öltözködik.És pont az ellenkezője igaz annak, hogy a 21.században mára csak női ruhadarab. www.ferfiharisnya.lap.hu
2008. dec. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy rosszul vagyok összerakva, de szerintem ez irtó b*zis. A következő az lesz, hogy szoknyát is hordanak, mert kényelmes.
2009. júl. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
100%

B*zis? Mi a b*zis? Egy idióta ruhadarab? Egy egészséges férfit nem az érdekli, hogy mások mit gondolnak róla, ha valaminek haszna van és egyeseknek kényelmes akkor miért ne? Ha a nők nadrágot hordanak akkor egyből leszbikusak? Érdekes, hogy 60-70 éve éve mikor a nők egyre többen kezdtek nadrágot hordani, mindenki megszólta őket érte, aztán megszokott lett. Azoknak vannak a legnagyobb elnyomott nemi identitási komplexusaik akik szerint egy férfi rögtön b*zi ha harisnyát hord. Egy férfit nem a viselt ruhadarab tesz férfivá hanem a jelleme és a viselkedése másokkal szemben.

Lehet valaki eléggé hetero férfi akkor is ha rózsaszín balettruhát hord, ha a férfias jelleme megmarad annak ellenére.

Én egyszerűen nem azért nem hordok, mert b*zisnak találom, hanem azért mert amilyen munkát végzek, zavar a mozgásban, ha nem így lenne hordanám. télen pedig "jäger alsót" hordok a nadrág alatt (igen b+ cicanadrág).

2016. máj. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!