Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki, hogy a srácok is húznak...

Ciki, hogy a srácok is húznak a lábukra nylonharisnyát?

Figyelt kérdés
Nálunk az osztályban már menő lett. Számomra nagyon furi volt, de ha belegondoltok, ilyen hidegben nadrág alá felvehetik a fiúk is, úgy sem látszik semmi a nadrág alól. Amúgy meg nagyon kényelmes a nylonharisnya és a legtöbb nő se a szoknyához hordja, hanem nadrág alá, mert sokat számít az a plusz egy réteg, ami a lábat melegíti.
2008. márc. 17. 07:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
32%

Na neeee, hány éves vagy?

fiukis hordanak harisnyát de nem nylont hanem pamut also nemü a neve, mert pl akinek minusz 20 fokban kell kint dolgozni lehet megfagyna. ez férfi alsónemü, de nem nylon. ááááááá

mondjuk ez az új emo hülyeség miatt a fiuk mint egy lány , sminkelnek, hajat festenek, és a végén pont olyanok mint a lányok. szegény leendö leányaim már nem fogják tudni mi az az igazi férfi?

2008. márc. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De már gyártanak is fiúk részére nylonharosnyát...
2008. márc. 17. 08:14
 3/21 anonim ***** válasza:
32%

szoknyát is gyártanak férfina (nem a skótról beszélek), mégsem hordja mindenki.

Én ha nagyon hideg van jégeralsót hordok, pamut, meleg, kényelmes.

A nylon az egyik legrosszabb dolog, amit magadra vehetsz. színte alig szigeteli a meleget, viszont nem tud benne rendesen lélegezni a bőr, ráadásul szoros is. Ez pl. a nemesebb szerveidnek sem tesz jót.

Szerintem ciki is, ha már ez a kérdés, de leginkább hülyeség. Nem is értem...

2008. márc. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
62%
Csatlakoznék az előttem szólóhoz. A férfiak pamutharisnyát vesznek fel, maximum, de amikor én jártam suliba, egyszer vettem fel,mert majd szarrá fagytam télen, de úgy körbe röhögtek, hogy azóta hozzá se nyúltam. Még hogy nejlon harisnya, srácoknak? Jó ég. Tűsarkút is vehetnének a srácok, de nem teszik, mert lányoknak való. Ez a helyzet a nejlon harisnyával is. Szóval szerintem gáz!!! De nem kicsit.
2008. márc. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
45%
Szerintem egyátalán nem ciki. Én is hordok, igaz nem tul vékonyat, hanem olyan microfibrás 80-100 denes vastag matt, fekete harisnyanadrágot. Nagyon kényelmes, nem szorít, nem túl meleg, nem csúszkál. Kellemes az "anyaga", engem egyátalán nem irritál, sőt, szerintem éppenséggel "finom".
2008. márc. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
32%
Ha a másik nem képviselőjére is kiváncsi vagy, én egy fiatal nő vagyok de én körberöhögnélek ha megtudnám hogy harisnyába jársz. Szerintem tök égő, és ha fázol árulnak bélelt farmert stb. És jó ha tudod elég ha lehajolsz valamiért máris kivillan a nadrág alól a harisnya dereka és az nem kicsit vicces!
2008. márc. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
71%
Az öcsém nem rég múlt tíz éves és hord nejlonharisnyát. Általában, ha anyuval megyünk vásárolni, neki is vesz. A nejlonharisnya állati kényelmes, én szoknyához hordom, a tesóm pedig nadrág alá. Neki is tetszik. De már a suliban is tapasztaltam ilyet, hogy a fiúk inkább nejlonharisnyát vesznek fel.:))
2008. márc. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%
Mért lenne gáz ha télen hidegben felvesz egy ilyet?? Inkább fagyjon le a töke?? Már bocsánat ...az én pasim is hord télen.igaz nem neylont hanem pamutot,de a manapság divatos szűk gatyák alá nem is fér be a pamutharisnya. Persze nem vmi férfias a neylon,de ha hideg van mért ne? Csak ha levetkőzöl egy csaj előtt,azért ne lássa h ilyet hordasz...biztos ami biztos :D
2008. ápr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
19%
Ciki!!! De most tényleg! Nejlonharsinyát csak a transzvesztiták húznak! Pamutharisnyát legutóbb ált.suli 2ik osztályában láttam egyik oszt.társamon, de ő sem önszántából vette fel sztem :D
2008. ápr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
24%
Egyébként én nő vagyok, és én nem szeretem a nejlonharisnyát sztem egyáltalán nem kényelmes! Csak szép.
2008. ápr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!