Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cipőt meddig cserélnek vissza?

Cipőt meddig cserélnek vissza?

Figyelt kérdés

Vettem egy gyönyörű Scholl cipőt. Felpróbáltam vastag zoknira, jó volt, csak volt rajta egy karcolás. Mondtam, kérek egy uilyen méretet, hibátlant. Adtak, de azt nem próbáltam föl. Másnap fölvettem, harisnyában széttrancsírozta a lábam, de a napot muszáj volt végigcsinálni benne. Lehet, hogy az azonos szám ellenére nem uaz a méret volt.

De nem jártam Pesten azóta, és szept. 21-én vettem. Visszacserélik? És ha nem, lehet-e tágíttatni? 20 ezer volt, és nagyon jól néz ki.


2011. okt. 18. 15:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Az simán elképzelhető, hogy ugyanaz a méret, másik méret. MIndegyik boltban máshogy van, általában 1 hónapig vagy 2 hétig lehet visszacserélni.
2011. okt. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!