Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bolyai matekversenyre miben...

Bolyai matekversenyre miben mennétek?

Figyelt kérdés
Amióta mehetek - mármint vagyok annyi idős -, mindig megyek, és volt jó ruhám, de idén gondban vagyok. A matektanár a lelkünkre kötötte, hogy csinosak legyünk, de amikben az előző években mentem, már rég kinőttem. :,s Nincsenek elegáns ruháim, hacsaknem a fehér alapon kék kockás rövidujjú ing annak számít. :D Szoknyás se vagyok, úgyhogy a nadrág vagy egy egyenesszárú sötét farmer lesz, vagy egy fekete térdig érő nadrág. Cipőim se valami elegánsak, van egy lazacszínű vászoncipőm, amin virágok vannak, egy fekete sportcipőm, amin kék kockák vannak, egy citromsárga-zöld-fehér-kék színes, elöl és hátul virágmintás bumszli cipőm, meg a téli csizmám, ami nagyon nem illik még ebbe az időbe. :D Tippek?
2011. okt. 13. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
2011. okt. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy te milyen gyökér vagy. :D Mondjuk ez jobb, mint amit a másik ilyen kérdéshez linkeltél.
2011. okt. 13. 20:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Mégis milyen választ vársz egy ilyen kérdésre?
2011. okt. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hasznosat.
2011. okt. 13. 21:08
 5/8 anonim ***** válasza:
A fehér blúz alap eleme a ruhatárnak. Az + egy fekete nadrág tökéletesen megfelel.
2011. okt. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hétköznapi ember jelmezben jelennék meg. Logikus, hogy mindenkinek bejönne. Ez matematika.
2011. okt. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hehe, de nincs. Nem igazán érdekel, mik az "alap elemek", bőrdzsekim sincs, mégis tökéletesen megvagyok.
2011. okt. 14. 06:57
 8/8 anonim ***** válasza:
én tavaly voltam de csak ilyen pluszfőnek, mert akinek mennie kellett volna, hiányzott.. fekete farmer volt rajtam, világosbarna csizma (nem olyan nagyon magas sarkú, hanem kb 5-6centis, meg egy fehér ing betűrve a nadrágba. hajamban meg fekete masni, és ennyi. matektanáromnak megfelelt, nekem is, szóval én megint ilyesmit vennék ha mehetnék de már kinőttem belőle XD
2011. okt. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!