Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyi garancia van a Levi's...

Mennyi garancia van a Levi's farmerekre?

Figyelt kérdés
Nektek mik a tapasztalataitok? Volt már egy csomó ilyen márkájú farmerom, legtöbbször gombos 501-es. A dupla varrásnál, ahol a két szárát összevarrják ugyebár, a belső oldalon a két farmer réteg között szét nyílt az anyag,és betudom közé dugni az ujjam, valamint több helyen foszlik ki az anyag. Eddig még nem jártam így, de ez most nagyon elgondolkoztatott. Járt már valaki hasonló féle képpen?
2011. okt. 12. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy egy évet adnak.

Hasonló gondok a panaszfalon:

[link]

2011. okt. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Neked eddig mik atapasztalataid? Meddig húzzák, mert ez kb. 7 hónapos, és nagyon illúzió romboló volt...Mondjuk sokat hordtam.
2011. okt. 12. 20:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, 20 éve volt utoljára 501-esem, akkor bírta sokáig!
2011. okt. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért még nagyon szépen köszönöm:) Maga a Levi's márka szerintem jó!
2011. okt. 12. 21:32
 5/5 anonim válasza:
Enyém nincs egy éves se, napi pár órát hordom csak, a fenekénél már szakad szét!!! Átverés ez már régen nem Levis, kínai!
2014. márc. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!