Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan vegyem rá anyum, hogy...

Hogyan vegyem rá anyum, hogy több ruhát engedjen venni?

Figyelt kérdés
anyagi gondjaink nincsenek csak anyum eléggé fura gondolkodású..állandoan mondja ,hogy minek még meg ilyenek pedig télleg kevés van. De mit mondjak neki ,h megpuhuljon?
2011. szept. 20. 15:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem akar elkényeztetni, hogy aztán azt gondold, az a normális, hogy szórod a pénzt. Bocsi hogy ezt mondom, de sajnos igaza van. Amire azt mondod, kevés ruha, arról sok átlagfizuból élő család csak álmodik. Meg aztán valószínűleg szeretné, hogy később se legyenek anyagi gondjaitok.
2011. szept. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
nem kell sok ruha, mert úgy sem használod mindet :)
2011. szept. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Fölösleges pénz kidobás a sok ruha, a lányom a tíz nadrágja mellé még szeretne hármat.
2011. szept. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%

Gondolom a stílusodból még abban a korban lehetsz, amikor tényleg felesleges sokat venni, hamarabb kinövöd, mint elkoptatod a cuccokat.

Amúgy meg lehet, hogy van pénzetek, de ez nem jelenti azt, hogy szórni is kell. Talán dolgozz meg érte. Ha diákmunkához se vagy még elég idős, akkor legalább otthon csinálj meg mindenfélét, kérj cserébe zsebpénzt és szórd el hülyeségekre. De a pénznek értéke van, ezt még most tanuld meg.

2011. szept. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Igen, menj el dolgozni!
2011. szept. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
tanulj meg gazdálkodni a már meglévő ruháidból.kombináld őket stb
2011. szept. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Na akkor felteszem én a kérdést: Mennyi ruhád van?

Egyébként nem mindenkinél igaz, hogy nem hordja minden ruháját. Ha összegezem az én nadrágjaimat, fölsőimet és a kiegészítőimet, másfél-2 hónapig fel tudnék öltözni úgy, hogy ne legyen rajtam kétszer ugyanaz a szett, és meg is teszem nagyjából.

2011. szept. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18:43, akkor most szerinted neked most sok ruhád van, vagy inkább kevés? :)
2011. szept. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hee csak nekem volt érthető ezek szerint? Úgy értettem, hogy elég sok ruhám van, hónapokig tudok minden nap változatosan öltözni, és ezt ki is használom. Értsd: Általában nem evszek fel egy felsőt egy héten többször.
2011. szept. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Értem, köszi! És akkor a kérdező ebből milyen tanulságot vonjon le? Hogy elég ruhája van? De nem tudjuk, mennyi van neki. :)
2011. szept. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!