Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rövidnadrág csizmával jól néz...

Rövidnadrág csizmával jól néz ki szerintetek?

Figyelt kérdés

ilyesmire gondolok:


[link]


2011. szept. 17. 21:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
66%
Tegnap este hasonló öltözékem volt, szerintem jó, mert néha hideg néha meleg volt, estefelé örültem is nagyon hogy csizmát vettem fel, nappal meg mikor melegebb volt örültem hogy rövidnadrágba vagyok. Meg hát jól is néz ki, és egyáltalán nem lesz ennyitől k*rvás senki:)
2011. szept. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

En szoktam igy hordani, de nem meleg idoben. Marmint rovidnadrag, csizma, viszont harisnyaval.

Ugy egyaltalan nem nez ki rosszul. Oszi idoben egy 30-40 den-es harisnya eleg hozza, egyaltalan nem szoktam fazni, igaz, hogy az oszikabatom is majd terdigero.

A teli kabatom is ilyesmi, akkor 100den-es harisnyaval veszem fel es kesz.

Nekem tetszik, gondolom masoknak is, mert altalaban megdicsernek, hogy jol oltozkodom.

En nem tunok k.rvasnak, legalabbis nem neztek meg annak, de azt sem vettem eszre, hogy roviditene a labam (igaz, hogy en magas vagyok, hosszu combokkal, ha roviditene akkor sem lenne gond).

Probald ki, ha jol nez ki rajtad es kenyelmes, akkor hajra.

Mondjuk annyit hozzatennek, hogy az en stilusom inkabb noies, nem ilyen, mint amit belinkeltel.

Ehhez hasonlo ruhakat hordok, ebben az esetben rovidnadrag csizmaval szerintem hibatlan:

[link]

[link]

[link]

2011. szept. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

A válasz írója 93%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:43

jók a linkjeid adtál pár 5letet, köszi!

"30-40 den-es harisnya" viszont ez mit jelent?

2011. szept. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

14:23-nak az a vastagságát jelzi gondolom angol den (density=sűrűség) ből lett rövidítve. Ha jól tudom azt mutatja meg, hogy a harisnya egy szálából valahány ezer méter, talán 9ezer de ez nem biztos az hány grammos.

Minél kevesebb den annál vékonyabb

2011. szept. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem csizma jobban mutat szoknyával mint rövidnadrággal de már én is vettem föl rövidnaci-harisnya-csizma kombinációt.
2011. szept. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) és jók a linkek,tényleg :)
2011. szept. 18. 18:58
 17/20 anonim ***** válasza:

12:43-as vagyok.

Igen, a den a vastagsagot jelenti.

En osszel a 40den-eseket szeretem, azon belul is a lycra-s jo, ez a csomagolason fel van tuntetve.

A linkek kozul ugy tippelem, hogy a masodikon ilyet visel a csajszi. Ezek nagyon rugalmasak, viszont tartosak is, nem kell attol tartani, hogy 1 alkalom utan szetszakad, a mosast is jol birjak. Ha nem akad bele semmibe, akkor egy szezont is kibir egy harisnya (nyilvan nem mindennapos hasznalat mellett).

A harmadik linken a lanyon min 100den-es van, ez pamut, de lehet kapni meg 150 den-eset is akar. Ezek valoban nagyon melegek es olyan tartosak mint egy nadrag.

En telen a legnagyobb hidegben is kimereszkedek ezekkel a harisnyakkal szoknyaban, olyat is csinalok akar, hogy egy 100 den-es pamut ala felveszek egy vekonyabbat. Csizmaval es egy csipo ala ero telikabattal igy szerintem nem nagyobb a megfazas eselye, mintha farmerban, vagy szovetnadragban indulok el otthonrol.

Bocsi a reszletes leirasert, nincs egyebkent semmilyen harisnya maniam, a harisnya nekem csak egy eszkoz, amit az oltozkodesi stilusom miatt sokszor hasznalok.

2011. szept. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

tegnap 15:06-nek köszi szépen. Erről nem tudtam!


ma 08:49-nek köszi szépen! És ez fel is van tüntetve a harisnyán? Milyen árba vannak? Hol lehet kapni?

Örültem/lök, h részletesen leírtad!:)

2011. szept. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Olaszországban minden lány így jár. Miniszoknya/rövid nadrág és veszkócsizma, vagy valami magas szárú csizma. Először nagyon furának találtam, de nagyon tetszik egyébként.
2011. szept. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Pakolás közben találtam egy 20denes harisnya dobozát, sajna nagyon régi, így fogalmam sincs, hol lehetett kapni..
2011. szept. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!