Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ez az új nadrág divat?...

Mi ez az új nadrág divat? Csak nekem nem tetszik?

Figyelt kérdés
Minden lány ilyen cicanadrágban vagy farmer anyagból készült cicanadrágban jár amin nincs slicc v hogy mondjam XD a régi hagyományos gatya már nem divat???
2011. szept. 12. 19:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ahogy az egyik előttem író megjegyezte,mindenki azt vesz fel amit akar. De szerintem semmi gond nincs az ilyen nadrágokkal mert csinosak, nőiesek.A feleségemnek is van,speciel az slicces de nagyon csinos. Amikor cicanadrágot vesz fel,hát az nagyon szexi. A hagyományos farmert hagyjuk meg a férfiaknak.
2011. szept. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 ívy1 ***** válasza:
De most komolyan,akkor mit vegyünk fel? Húzzunk magunkra egy zsákot? Én is hordok jegginget és legginget is. T.kérdező te fiú vagy?
2011. szept. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
nem,én csajszi vagyok :D Köszönöm a válaszokat^^
2011. szept. 13. 15:40
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen ez most eléggé divatos de a sima csőnaci is de ha neked nem tetszik akkor ne hordj ilyet!
2011. szept. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hol éltek ti? O_o Nem vagyok pesti meg semmi, de itt már rég nem divat, ahogy nézem. xD

A mintás az is itt volt már tavaly... nem értem. :D

Ciki inkább az, mikor átlátszik, látszik a bugyi, az illetőnek nulla az önkritikája, ki van a fél feneke, és buggyan a derekán a háj.

A rendes farmer is lehet jó is, meg rossz is, kinek mi tetszik, mi áll jól és mit szeret viselni. Lépjünk túl végre a ciki-nem ciki monotóniából.

Ha jól áll és magabiztosan viseli valaki a szemeteszsákot, az se ciki, maradjunk ennyiben. :D

2011. szept. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!