Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ez az új nadrág divat?...

Mi ez az új nadrág divat? Csak nekem nem tetszik?

Figyelt kérdés
Minden lány ilyen cicanadrágban vagy farmer anyagból készült cicanadrágban jár amin nincs slicc v hogy mondjam XD a régi hagyományos gatya már nem divat???
2011. szept. 12. 19:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
öhm.. én még csak 1 lányon láttam az is egyik ismerősöm volt.:DD nem tudom ..nem hiszem ,hogy divat..:)
2011. szept. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nálunk egész suli ilyenbe jár
2011. szept. 12. 19:32
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A farmer cicanadrág a jeggings. Igen, divatos, nekem is van és nagyon kényelmes is!:)
2011. szept. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
én is szeretem, de már elég régóta divat. sokkal kényelmesebb, mint a normális farmer.
2011. szept. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

olyan mint egy melegítő kb. nekem nem tetszik,szerintem egy normális cipzáras csőnaci ugyanúgy lehet trendi...

De szerintetek AZ gáz hogy én normálisat hordok?Ezzel gáz leszek mások szemében?

2011. szept. 12. 20:00
 6/15 anonim ***** válasza:
61%
Farmerból van ezer meg egyféle, ezekből a "dzseggingsz"ekből meg 120. Inkább ciki az ilyen testre simuló cucc, pláne, ha nincs jó alakja az illetőnek, mert azért egy farmer mégis jobban összetart..
2011. szept. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
egyik sem ciki, maradjunk annyiban. mindenki hordjon, amit akar. ha a fekete szemeteszsákra mondanátok ezt, még megérteném. amúgy szerintem egyáltalán nem melegítős.
2011. szept. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért a jeggingsből is van több fajta...Van az,amelyik olyan mint egy cicanadrág és ki van festve mint egy farmernadrág,meg van az,amelyik azért kicsit vastagabb,meg van csinálva a zsebe,sőt néhánynak attól még elől gombja is van.Az utóbbi nekem nagyon tetszik,de eddig még sehol se találtam:(
2011. szept. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az a jeggings igen, nem rossz, ha kicsit vastagabb az anyaga. De szerintem a legújabb ami be fog jönni, az a mintás leggings, múltkor láttam egy fekete-fehér virágosat, nagyon szép volt, de akkor sem hordanám nadrágként.
2011. szept. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
a tesiórára néhány lány és egy-két fiú fel szokta venni
2011. szept. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!