Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen márkájú/fajtájú téli...

Milyen márkájú/fajtájú téli lábbelit ajánlanátok, ami nem ázik be és melegen tartja a lábat? Többi lent.

Figyelt kérdés

Elég erős a járásom, szóval a 3000ft-os kínais csizma, ami másnak kibír egy telet, nekem max. egy hétig hordható, szóval az ilyesmi kilőve.


Fontos, hogy azért ne "most gyüttem a tanyárul" vagy öreg néni csoszogó csizmája legyen, hanem valami utcán vállalható.


Vastag a vádlim, szóval a túl vékony/túl magas szárúak sem jöhetnek szóba.


Nagyon megszenvedek minden télen a vásárlással.


Olyanok írjanak, akik nem csak a kocsi és az ajtó közti 5 méteres távot teszik meg, ugyanis én hóban-fagyban napi 2-3 órát gyalogolok, ehhez azért nem jó se a magas sarkú, se a hamar szétmenős, beázós, lábfázós ócskaságok.


30ezer ft a határ, ha találok valami valóban komolyan jót, megadom ezt érte, csak ne ázzak/fázzak megint.


Minden hasznos választ köszönök előre is!


2011. szept. 11. 16:16
1 2
 11/11 anonim válasza:
A Deichmann csak egy cipőbolt, ha a saját márkás cipőjükre mondjátok, hogy gagyi akkor ok de pl egy Nike, Puma, Adidas stb. cipő ott is ugyan olyan minőségű mint pl márkaboltban. Hamisat nem árulhatnak mert annak komoly bűntetés lenne a vége. Hamis max a kínai piacokon van...
2013. szept. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!