Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen márkájú/fajtájú téli...

Milyen márkájú/fajtájú téli lábbelit ajánlanátok, ami nem ázik be és melegen tartja a lábat? Többi lent.

Figyelt kérdés

Elég erős a járásom, szóval a 3000ft-os kínais csizma, ami másnak kibír egy telet, nekem max. egy hétig hordható, szóval az ilyesmi kilőve.


Fontos, hogy azért ne "most gyüttem a tanyárul" vagy öreg néni csoszogó csizmája legyen, hanem valami utcán vállalható.


Vastag a vádlim, szóval a túl vékony/túl magas szárúak sem jöhetnek szóba.


Nagyon megszenvedek minden télen a vásárlással.


Olyanok írjanak, akik nem csak a kocsi és az ajtó közti 5 méteres távot teszik meg, ugyanis én hóban-fagyban napi 2-3 órát gyalogolok, ehhez azért nem jó se a magas sarkú, se a hamar szétmenős, beázós, lábfázós ócskaságok.


30ezer ft a határ, ha találok valami valóban komolyan jót, megadom ezt érte, csak ne ázzak/fázzak megint.


Minden hasznos választ köszönök előre is!


2011. szept. 11. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nézz körül a Deichmannba, pár hét esetleg egy hónap és szerintem be kerülnek az őszi, illetve téli kollekciók a polcokra.
2011. szept. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi, de 3x vettem már cipőt ott, és nem bírják 2-3 hónapnál tovább. :( ki lehet garanciában cserélni, de nincs sok értelme.
2011. szept. 12. 04:28
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem elég erős a lábam én tavaly vettem egy O'neill hótaposó szerű csizmát, én is sokat szoktam gyalogolni és nagyon jól bírja és puha meleg ! Mosógépbe is kimostam persze hàlóval csak a külső részét nem lett semmi baja ! Mindjárt mutatom linken.
2011. szept. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]


Na ilyen, csak az enyém fehér. Van belőle piros, zöld, olyan is amin kötött cucc van. Szerintem megéri. Én imádom ! :-)

2011. szept. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Erre a márkára nem is gondoltam.


És milyen boltban lehet ezt beszerezni? (mondjuk lenne 1-2 gondolatom hogyan induljak neki, de azért érdekelne, te hol szerezted)

2011. szept. 12. 21:52
 6/11 ossii válasza:
Plázákban megtalálod a boltot,vagy nagyvárosokban főleg. Az O'neill igen jó márka,de a deichmann semmilyen körülményekre nem ajánlom..minőségileg gyatra
2011. okt. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egy Merrell márkájú lábbelit néztem ki magamnak, viszont rendelni kell, de jónak tűnik.
2011. okt. 12. 14:39
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudjatok de az a linkelt O'neil csizma olyan mint valami búvár zokni :D
2011. nov. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
lehet, hogy valaki a deichmannál csak azzal foglalkozik, hogy kommenteljen gyakori kérdésekre? mert egyszerűen nem fér a fejembe, hogy minden ilyen jellegű kérdésre odaírja valaki, milyen jók a deichmannos cipők, miközben 2X-3X felveszem esőben, és már úgy beázik, mintha nem is lenne rajtam semmi... nagyon gáz. és most már úgy tudom, hogy csak fél éven belül vesznek vissza valamit, ha tönkre megy.
2013. szept. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ha ilyen tapasztalt vagy, akkor a kérdésre is válaszolnál. (igen, még mindig örök probléma a cipővásárlás, így 2013-ban is)
2013. szept. 14. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!