Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Farmerdzseki farmerral?

Farmerdzseki farmerral?

Figyelt kérdés
találtam egy jó kis vintage farmerdzsekit,de nem tudom,hogy ezt farmerrel célszerű lenne -e viselni,mert akkor túlságosan westernes nem? egyébként nem ilyen kőmosott/világos színű,mert úgy jó lenne h a farmershort meg a dzseki is világos barna öv meg karkötő és úgy jó lenne,de így nem igazán tudom,hogy hogyan is viselhetném:S
2011. szept. 10. 12:36
 1/1 anonim ***** válasza:
A farmer dzseki nagyon jól mutat egy térdig érő ruhával, a dzseki ujját kicsit feltűröd és már nem is olyan westernes. Hozzá egy topánka jólmutat. Ha egyszínű a dzseki és a nadrág is akkor jól mutat eggyütt, akkor lesz westernes ha cowboy csizmát és kalapot veszel fel hozzá, esetleg olyan cowboyos kendőt a nyakad köré :D
2011. szept. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!