Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jó lesz így...

Szerintetek jó lesz így évnyitóra?

Figyelt kérdés

Ilyen felső, csak fehérben , és az alján nincsenek ilyen "fodrok": [link]

Sima fekete csőfarmer( nem látni hogy farmer)

Ezüst színű topánka, ja és a felsőre, a derekamra rá rakok egy -a cipővel egy színű, vastag övet.


2011. aug. 30. 18:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Egyébként nincs különösebb szabály arra hogy mibe kell menni, tehát nem a suli szabja meg, de kiváncsi vagyok hogy mit gondoltok.
2011. aug. 30. 18:53
 2/11 anonim ***** válasza:
Kicsit egyszerű. Szóval nekem fekete szoknya, ing, a suli nyakkendője, kitűző. De amúgy szerintem elmegy.
2011. aug. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A felső nem pont ilyen. Olyasmi hogy a mell részénél ilyen "húzott" az anyaga tehát függőlegesen :D Az övön meg vannak ilyen csillogó kövecskék.
2011. aug. 30. 19:01
 4/11 anonim ***** válasza:

sztem egyáltalán nm illik évnyitóra ilyet felvenni:S

egyáltalán nm vagyok régimódi,de ezt a felsőt tartogasd egyszerű hétköznapra,nm hiszem el h nincs egy normális fehér inged.


18/L

2011. aug. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Van de az nagyon csúnya :) Addig meg már nem tudok venni , mert holnap nem leszek itthon , csütörtökön meg már évnyitó.
2011. aug. 30. 19:17
 6/11 anonim ***** válasza:
nem jó,de mint mondtad nincs más. Akkor meg??
2011. aug. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nincsen blúzod se? Akkor eddig mibe szoktál menni ünnepségekre?
2011. aug. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

19:25 vagyok

Bocsi, most láttam, hogy van, de ronda. Hát ha nagyon nincs másod, akkor menjél ebbe, de ünnepségre nem illik szerintem ilyenbe megjelenni. Szerezz majd be valami csinos blúzt.

2011. aug. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az a blúzom ami normálisan néz ki , azt kinőttem. Meg van ez a másik amire mondtam hogy ronda. Hülye szabása van. Vagy 200 kilósnak nézek ki benne. Még sima fehér feszülős ujjatlan pólóm van, de az meg unalmas. Egyébként nem lenne teljesen meztelen a vállam mert felvennék egy fekete bolerót. Az ilyen: [link]
2011. aug. 30. 19:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Boleróval már jól néz ki. :)
2011. aug. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!