Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jó lesz ez évnyitóra?

Szerintetek jó lesz ez évnyitóra?

Figyelt kérdés

Van egy fehér tunikaszerűségem, amit csak úgy, cicanadrág nélkül szoktam hordani, mert amúgy is combközépig ér, vagy talán még lejjebb. Azon gondolkodtam, hogy felveszem ezt az évnyitóra, meg egy fekete magassarkú hozzá. Csak attól félek, hogy ez így nem fog túl "ünnepiesen" kinézni, mert semmi fekete nem lesz bennem, csak a fehér tunika. Egyébkén nem arról a feszülős ruháról van szó, elég laza, olyan "lógós". Szerintetek ez így jó lesz? Vagy esetleg vegyek alá cicanadrágot? De abban tuti megsülök.

(Tudom hogy kicsit korai még a kérdés, de ma megyek vásárolni, és még nem döntöttem el, hogy akkor vegyek-e valami ünnepibb szoknyát, vagy jó ez..)


2011. aug. 30. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Én pár éve hasonló fehér tunikában és farmer halásznadrágban mentem évzáróra. Ha a sulid nem túl konzervatív, szerintem nyugodtan mehetsz így, max. fekete kiegészítőket vegyél fel.
2011. aug. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én a helyedbe vennék fel cicanadrágot, de ha úgyérzed, hogy meleged lesz benne, akkor te tudod:)
2011. aug. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én attól félek, hogy ez így túl kihívó. Lehet hogy inkább kibírok pár órát cicanadrágban, úgysem maradunk sokáig:) Köszi a válaszokat.
2011. aug. 30. 12:33
 4/4 anonim ***** válasza:
72%

vegyél fel cicanadrágot. szerintem nagyon kihívó. :S

de te tudod. én biztos nem venném fel.

: D

2011. aug. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!