Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek nem gond?

Szerintetek nem gond?

Figyelt kérdés
Imádom a színes cuccokat. Leginkább viritó sárgát, zöldet, kéket esetleg rózsasínt hordok. Néha azonban megbámulnak a buszon, pedig nem is olyan márkátlan kínai cuccokat hordok. Nike 6.0 stb. Szóval nektek sem jön be a nagyon színes?
2011. aug. 28. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
magamon nem tetszik de màson ha illik hozzàés izléses akkor jo:) sz.rd le màsok mit gondolnak :D
2011. aug. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is megnézem hogy ki hogyan öltözködik és látok színes ruhákban járó embereket. de csak párat. És szerintem nincs baj vele. Járj abba ami tetszik.: )
2011. aug. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha szépen válogatod össze az nem gond ha viszont nincs hozzá érzéked akkor tök mind1 h Nike v kínai van rajtad meg fognak bámulni.
2011. aug. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem aranyos :D amikor volt az xfaktorban az a fura hangú csaj, asszem fanninak hívták... na azis színesen öltözködött de mást nem is nagyon tudtam volna elképzelni hozzá. úh. szerintem nyugodtan hordhatod. amúgy hány éves vagy?
2011. aug. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,és 14 vagyok. :)
2011. aug. 28. 15:18
 6/7 anonim ***** válasza:
b+ mi bajod a kinaival he?
2011. aug. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! A kína üzletekkel és az ott kapható termékekkel csak az a gondom, hogy könnyen tönkre mennek. Inkább a márkásabb cuccokat hordom, azok jóval tovább kitartanak. :)
2011. aug. 28. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!