Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elmegyek egy kis találkozóra...

Elmegyek egy kis találkozóra a nyagymamámmal (vallásos jellegű) Mibe mennyek, ha közben, beszélgetni is szeretnék ottani kiszemeltemmel?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok, de holnap megyek! :(((
2011. aug. 27. 00:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Édes vagy, ha esetleg leírnád a korodat és azt, hogy fiú vagy lány vagy, esetleg hasznosabb tanácsokat kaphatsz :)))
2011. aug. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
14/L :)
2011. aug. 27. 00:38
 3/8 anonim ***** válasza:
menjek így a helyes.
2011. aug. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igaz, igaz,........... de nem adsz tanácsot? :O
2011. aug. 27. 02:40
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél fel egy csinos blúzt és egy fekete szoknyát, vagy nadrágot. A csinos blúz ne legyen nagyon színes, ha vallási összeröffenés, az nem illik oda. Legyen szürke, fehér, világoskék, ekrü...stb. :)

Bár beszélgetni lehet bármiben :)

2011. aug. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, én is valami ilyesmire gondoltam, és remélem, ott lesz az is aki tetszik nekem! :)
2011. aug. 27. 09:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Én egy helyes nyári ruhában mennék, valami kis vidám virágosban, olyan térd felett érőben.
2011. aug. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, valószínű nyári ruhába megyek majd! :DD
2011. aug. 27. 19:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!