Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sztetek ez a táska jól néz ki...

Sztetek ez a táska jól néz ki suliba? L

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 26. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem nem jön be, se iskolába, se máshova
2011. aug. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jo ,nekem is van egy hasonlo :)ezzel nem szegyelhetsz menni iskolaba !
2011. aug. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, de ha ez neked kényelmes...
2011. aug. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Csajosan öltözködöm ugyh mindenképp vmi válltáska illik hozzám,de a mult évben 3-at is tönkretettem mert ugye nem könyvekre voltak kifejletsztve.De ez elég strapabírónak tűnik, meg azért csajos is.

Köszi lányok ment a zöld:)

2011. aug. 26. 22:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen, utolsó 16/F :D
2011. aug. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem csajos, egy magassarkúval pl kifejeetten nevetséges. de tényleg strapabíró.
2011. aug. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

23:05 bocsi :D


Sztem nm lesz nevetséges magassarkuval, de olyan táskát ugyse fogok találni ami minden cipőhöz, ruhához menni fog, de ha neked van tipped rá akkor szivesen fogadok más ötleteket is, csak sajnos egy kisváros mellett lakok és nincs lehetőségem nagyobb városba ellátogatni és találni normálisabbat. Ez tetszett még a legjobban.

2011. aug. 27. 10:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!