Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezt a cipőt néztem ki magamnak...

Ezt a cipőt néztem ki magamnak! Mi a véleményetek róla? (: L/15

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 23. 12:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
40%

tesi órára jó. 15 évesen hordhatnál szép eddzőcipőket is. 14 vagyok és nyáron vettem egy ilyet:

[link]

fekete-pinkbe nekem tetszik harmad annyiba kerül és sokkal lányosabb

2011. aug. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
82%
Olyan semmilyen, teljesen átlagos. Nem fognak megszólni miatta, és megdicsérni sem fogják.
2011. aug. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Szép :)
2011. aug. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

nekem bejön :D

amúgy nem értem a válaszolókat.

mi baj van azzal ha valaki nem lányok hanem inkább sportos,fiús lány,és nem tetszenek neki a csicsás,rózsaszínű cuccok?

én is ilyen cipőket hordok,mégse kaptam eddig senkitől olyat hogy úgy nézek ki mint egy srác :D:D

13l

2011. aug. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
65%
Nekem nem tetszik... Túl fiús, túl fekete és unalmas. :S Bocsi.
2011. aug. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
34%

én sem értem a válaszolókat!! egy 15 éves lánynak pont megfelelő egy ilyen cipő! én ennél fiúsabbakat hordtam, de nem nagyon érdekelt. De most komolyan. Mégis egy 15 éves lánynak tűsarkút kellene hordania? Ha azt hordana, akkor meg le lenne rib@ncozva...

Egyébként szerintem tök jó cipő:) . Kérdező, ha tetszik akár hétköznapra, akár sportolásra, de ne hagyd róla magad lebeszélni!

2011. aug. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Ezt nagyon szeretem, ha valaki tök rózsaszín cuccokban jár, az már azért túlzás. Ha fiús, az nem jó, mert egy fiatal lány legyen lány. Ha magassarkút vesz fel, útszéli ribanc, ha egy tök átlagos cipőt, akkor "úristen, ez már 30 éve kiment a divatból".

És ha neki ez tetszik? Ha ilyen a stílusa, ilyenben érzi jól magát?

2011. aug. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
70%
Nekem bejön, csak magával a Nikeval van gondom, ami nem ide tartozik. Valóban, én inkább öltözködök unalmasan, egyszínű, nem feltűnő ruhákban lány létemre, minthogy felvegyek egy csili-vili felsőt 2000 csilingelő karkötővel, valami überszínes rövid szoknyával és magassarkúval, mert ÍGY ÉRZEM JÓL MAGAM. Ha minden lány feltűnő lenne, akkor azt megszoknák az emberek, és tök normális lenne, hogy szivárványok mászkálnak az utcán, így semelyik se lenne feltűnő. Nem igazán értem, miért kéne minden lánynak egyformának lennie. És akkor ha ti szeretitek mondjuk a krumplislángost, más meg nem, akkor megrángatjátok a vállánál fogva és üvöltöztök vele, hogy miért nem szereti? Amúgy szeretek unalmas, véletlenül sem mintás ruhákban járkálni max. egy masnival a hajamban. :,) Ez van.
2011. aug. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó vagyok. Tök normálisan válaszoltam, minek pontoztak le? Jó, annyira nem hat meg, de na, tényleg nem volt egyáltalán bántó, csak kifejtettem, hogy nem minden lány lányos.
2011. aug. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Biztos a qrvákat kedvelik, és nem fogadják el, hogy nem minden ember egyforma. Vagy lelki szükségletük, hogy szemetek legyenek, és ezt a negatív pontozásban élik ki. Ne foglalkozz velük!
2011. aug. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!