Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy vallásos gimi ismerkedő...

Egy vallásos gimi ismerkedő napján mit vegyek fel?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:
legyél szolíd.ha ha komolyan veszik a vallást ne öltözz úgy mint egy prosti(csak a hasonlat kedvéért)
2011. aug. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Térd alattig érő szoknya, szandál, vagy balerinacipő, egy egyszerű, de szép pamutfelső. Ne legyen se ujjatlan, se kivágott.
2011. aug. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Forrónaci, top (melltartó nélkül), papucs. :XD
2011. aug. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
semmit, vagy szilvásbuktát mert azt szeretem
2011. aug. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedő nap? Azaz nem évnyitó igaz? Szóval akkor veheted hétköznapira a stílust szerintem.

Csőfarmer,tunika vagy valami szép mintás felső meg egy balerinacipő. Esetleg ha hidegebb lenne vegyél fel egy kardigánt.


Én is vallásos gimibe járok és itt mindenki úgy öltözök mint bárki más,szerintem nem kell nagyon túlöltöznöd.

Amikor én mentem az első napon rajtam is farmer volt,tornacipő meg Mickey egeres póló, és nem voltam alulöltözött:D

2011. aug. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem pont úgy, ahogy általában öltözöl, az ilyen nap lényege, hogy TÉGED megismerjenek, nem azt a jelmezt, aminek aznap épp öltöztél. :P

Ha alapból meg úgy öltözöl, mint egy szakadt prosti, akkor eleve elrontottad az iskolaválasztást, szóval tökmindegy.

2011. aug. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

év vallásos gimibe járok, igaz nem volt ismerkedős napom de azért leirom hogy mit tudok :D

egy évnyitóra csomóan miniszoknyát, 10cmes magassarkút húznak és kinnt van a csöcs :D szval ünnepélyekre is igy öltzönek :D

suliidőbe pedig mindenki azt hord amit akar... csomó csaj festi a haját, műkörme van, sminkelik magukat :D

mondjuk nlunk ez az igazgatónőt kiakasztja :D de mindenki utálja, egy nagy k.csög :D


de azért első nap ne jelenj meg igy :D mérd fel a terepet :D

hozzáteszem én se vagyok az a szolid típus :D

2011. aug. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
legyszi úgy írjatok választ h 39 fok lesz
2011. aug. 24. 09:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Szellős nyári ruha + saru
2011. aug. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

sztem vehetsz fel sortot, melegben nem fognak megszólni, ha modnjuk nem olyan ultrarövid, és nem ilyen kis pamutanyagból van :D de sztem egy olyan farmersort, amiből nincs kint a feneked, elmegy, és ha szépek/barnák a lábaid, meg is mutathatod őket :D

felülre meg valami szép ujjatlan (nem spagettipántos, nem kivágott.. normális), vagy amit én nagyon szeretek, sima egyszínű fehér ujjatlan, és rá egy nagy virágos kitűző (ugyanazt rakom hajba is, szóval.. :D). ja és szandál, vagy telitalpú, vagy lapos.

2011. aug. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!