Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagy, lógó mellem van. Milyen...

Nagy, lógó mellem van. Milyen fürdőruhát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Örülnék ha mutatnátok képeket is. Egyébként én nyakbaakasztós, nem mereívtós, nagyon vékoyn szivacsos, nagyon tartós fürdőruhát hordok, de kivi vok, mi állna még jól. pici szivacs kell, mert nem szeretem, ha ltáják a mellbimbóm, és a nyakbaakasztós kényelmesebb.

csak oylan válaszoljon, aki hasonló cipőben jár, mert én se tudnám megmondani, h miylen kell egy lapos csajnak. mondjuk de, de akkoris:D

ja és mindenképpen 2 részest akarok.

az se lenne rossz, ha mondanátok olyan márkát(persze amit leeht magyaroszágoj is venni)ami sok ilyet gyárt, max 20 ezerért. ksözi előre is.


2009. ápr. 14. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Hat en a parnast ajanlanam es drotost ami tart.. nah es nem nyakbaakasztosat hanem 2 vallpantosat mint a rendes melltartok!!

Azok tartjak jobban... anyumnak is az van es tok jol all benne a cicije :P

2009. ápr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem az e legjobb, amit te is leírtál. Veszel egy újat szép színben valami kiegészítővel és máris nem lesz olyan megszokott.
2009. ápr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2009. ápr. 14. 21:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen merevitőset vegyél,aminek rendes melltartó felsőrésze van.
2009. ápr. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!