Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » M a vélaményetek a Háda...

M a vélaményetek a Háda üzleteiről? Különösen a Lurdy-ban lévő érdekelne.

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem, majdnem csak ott vásárolok.

Sokak szerint drága, de az eredeti árhoz képet még szerintem így is töredéke.

Nagyon jó minőségű és divatos cuccokat árulnak.

2011. aug. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most fél áron van minden elvileg.:) Én is szeretem, de ott még nem voltam konkrétan.
2011. aug. 17. 09:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Pedig érdemes kipróbálni, jó minőségűek. Én szeretem a Hádát.
2011. aug. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

igen tudom, én is rendezseresen ott veszek csomó dolgot, de a Lurdyban még nem voltam azt mondom. Nem midegyik Háda jó különben. Ami ujpesten van, a plázában az nagyon jó, de voltam már olyanban ami elég ócska.. Mondjuk évek alatt sokat fejlődött.

ebben a lurdysban van fiú részleg nem tudjátok?

2011. aug. 17. 09:52
 5/8 anonim ***** válasza:

van fiú részleg.

aúgy én is vtam már a lurdyban.. háát szerintem kicsit drága még így is de ha minden fél áron van akkor biztosan jobb..

én a csepel plázába szoktam járni. ott kilóra adják és vannak nagyon jó cuccok:) érdemes azt is kipróbálni!:))

2011. aug. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hát igen a kilóshoz képest drága. ott 250 ft-ért szoktam venni felsőket. De ott nincsenek annyira divatosak mint a darabárasban . azért sztem majd ma meglesem .:)köszi


egyébként mit értesssz drága alatt?

2011. aug. 17. 11:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Én hétfön voltam az érdi kilós Hádában, vettem egy szép, csipkés felsöt és egy gyönyörü alkalmi ruhát, amit karácsonykor fogok felvenni. Nagyon jó ruhákat lehet találni, de lehet, hogy majd én is elmegyek a lurdy házba megnézni a darabárasat. :) Én kb. 1500 Ft-ot fizettem, ami nagyon jó ár, föleg, hogy a ruha eredeti ára kb. 7000 Ft, mert márkás darab. :)
2011. aug. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nahát voltam tegnap ha valakit érdekel, és nagyon jókat találtam. valóban kicsit drágább mint a többi, még félárral együtt is sokalltam a kilóshoz képest. de ha azt nézzük 2000ft-ért vettem 3 felsőt. igaz 2-t be kell vennem majd derékban:)

ami kicsit idegesített, hogy nem tudtam nyugodtan nézelpdni, mert valaki mindíg a sarkamban volt, és valahogy nálam mindíg gyorsabban akarta lapozn i a ruhákat. De akárhova mentem mindíg volt valaki kai ugy gondotla hogy neki gyorsabban kell haladnia..:D

2011. aug. 18. 09:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!