Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen legyen a stílusom?...

Milyen legyen a stílusom? Ajánljatok valamit.

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom megtalálni a stílusom. Segítsetek! Pozitív gondolkodású, mindig mosolygó, vidám lány vagyok. Szeretem az indiános stílust, szeretek színesen öltözködni, és szeretek egyedi, különleges lenni. Tehát nem vagyok az a deszkás cipő, csőnadrág, rövid ujjú póló stílusú. Ezt azért írom le, mert ma már minden második lány így néz ki. A hajammal sem tudok mit kezdeni. Szintén a különleges frizurákat szeretem, és már unom a folytonos lófarkat. Derékig érő barna hajam van. Tehát lécci segítsetek! Képeknek is nagyon örülnék :) Eőre is köszi a válaszokat.
2011. aug. 16. 18:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Légy GaGa :D

Azt vedd fel ami neked tetszik és úgy ahogy. Ne az érdekeljen, hogy a másik lánynak is ugyan olyan ruhája van, mert mindenki máshogy hordja. Mindenkin máshogy áll.

Már szinte senki sem igazán eredeti... másokból rakjuk össze saját magunkat. Ez így van. :)

2011. aug. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha szereted az indián stílust, skalpold meg magad, sárral kend be az arcod és gyújcs tüzet!Most!
2011. szept. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
rólad rögtön egy hippi lány jutott eszembe :D a hajaddal nagyon sok mindent lehetne csinálni pl. befonni ilyesmi :)
2013. aug. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nekem is tök ilyen a stílusom, én egy kicsit hippi vagyok :) és én is szeretnék megváltozni és pont ezt a kérdést akartam feltenni és én eddig mindig önmagam voltam szal ezek a válaszok nekem nem túl jók :)
2014. júl. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!