Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen legyen a stílusom?...

Milyen legyen a stílusom? Ajánljatok valamit.

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom megtalálni a stílusom. Segítsetek! Pozitív gondolkodású, mindig mosolygó, vidám lány vagyok. Szeretem az indiános stílust, szeretek színesen öltözködni, és szeretek egyedi, különleges lenni. Tehát nem vagyok az a deszkás cipő, csőnadrág, rövid ujjú póló stílusú. Ezt azért írom le, mert ma már minden második lány így néz ki. A hajammal sem tudok mit kezdeni. Szintén a különleges frizurákat szeretem, és már unom a folytonos lófarkat. Derékig érő barna hajam van. Tehát lécci segítsetek! Képeknek is nagyon örülnék :) Eőre is köszi a válaszokat.
2011. aug. 16. 18:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
[link] nézelődj
2011. aug. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem legyél önmagad. Nem kell mindenkinek sémát követni, mégha az nem olyan gyakori is.
2011. aug. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha nem tucat unalmas akarsz lenni akkor ne stílust keress, hanem öltözz mindig úgy ahogy akarsz, legyen olyan frizurád amilyet akarsz, stb. Nem kell sehova besorolnod magad. Attól nem leszel egyedi.
2011. aug. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
az már rég rossz ha azt várod hogy itt írják meg hogy milyen legyen a stílusod. járj nyitott szemmel, nézz sok magazint, blogot és szedd ki mindenhonnan ami tetszik neked. ne másolj egy az egyben senkit
2011. aug. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is legyél önmagad, az a legbiztosabb. Magyarul, hordj olyan ruhákat, amiket szeretsz, van rá pénz is stb...
2011. aug. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 PÁL/INKA válasza:

A stílus belülről fakad. Tehát nem kellene felvenned stílusokat légy olyan amilyen te vagy. Tégy azt amit szeretsz, olyan ruhákat hordj amiket kedvelsz nem kell másokat utánoznod. Mások utánozzanak téged.

19/F

XDD

2011. aug. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A leírás alapján nem az a nincs egyéniségem, melyik tucat legyek gonddal küzdesz. Öltözz úgy, ahogy jól érzed magad a bőrödben, és kész.
2011. aug. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Ha szereted az indiánokat, két copf jobban be fog jönni, mint a sima lófarok. :) Egyébként egyetértek az előző válaszolókkal.
2011. aug. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
szimpi hogy nem akarsz megfelelni senkinek csak magadnak,légy büszke arra aki vagy mert kevés ilyen van a világon,de ugy érzem most jött el a változtatás ideje a kérdésed alapján sokat tudnék neked beszélgetéssel segiteni de ott van anyukád barátok erre is vannak
2011. aug. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
"Szeretem az indiános stílust, szeretek színesen öltözködni, és szeretek egyedi, különleges lenni." Hát most erre mit lehet mondani? Legyél hippi, az nagyon különleges.
2011. aug. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!