Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen minoseguek az Xti cipok?

Milyen minoseguek az Xti cipok?

Figyelt kérdés
Ha volt mar ilyen cipotok legyszives irjatok meg a tapasztalataitokat, koszi:)
2009. ápr. 13. 20:13
 1/5 anonim válasza:
Nekem van 8 pár Xti cipőm, ebből 5 csizma tűsarokkal, 2 lapos csizma, 1 bokacsizma. Mind tökéletes! Annyi történt, h az egyiknek a sarka 2 év után kitört, 1000 ft-ért megcsinálta a cipész! Szóval én nagyon szeretm őket, csak kár, hogy nem lehet kapni már olyan jókat mind 1-2 éve :((((
2009. ápr. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszi. Mit jelent az, hogy nem lehet mar kapni olyan jokat, mint 1-2 eve? Hogy-hogy? Most benabbakat gyartanak?

Amugy azert kerdeztem, mert vettem egy ilyen cipot, jopofa nagyon, es arban is jo volt, 70 %-os learazasban vettem meg. Viszont a minoseget nem tudom, es ettol felek, de latom hogy spanyol cipo, es azok jok. Remelem jo lesz, de latom te imadod ezt a markat!:)

2009. ápr. 14. 23:35
 3/5 anonim válasza:
Hát személy szerint nekem már nem annyira tetszenek, mint 1-2 éve, de én inkább a vékony sarkú csizmiket szeretem, mostanában meg olyan vastag, néha tömzsi cipők vannak, többnyire persze. Ne aggódj, jó minőség, teljes áron is nagyon megéri, 70%-on pedig aztán húúúúúú :)))
2009. ápr. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ertem, akkor a fazon miatt nem tetszenek mar.

Jol van, remelem a minoseggel minden rendben lesz, amugy koszi hogy irtal, aranyos vagy!:)))

2009. ápr. 15. 11:28
 5/5 anonim válasza:

Régi a téma, de hátha olvassátok...

Mi a helyzet a méretezéssel, kisebb, nagyobb, mint az európai méret, vagy elég pont akkorát rendelni, mint amit általában hord az ember?

2017. febr. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!