Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a cipő jó egy 14 évesnek?

Ez a cipő jó egy 14 évesnek?

Figyelt kérdés
[link] Erről lenne szó. A bennejárás nem gond, csak nem tudom, hogy jó lenne egy 14 évesnek..
2011. aug. 12. 09:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

14 évesnek?! Nem jó. Ilyet egy felnőtt nő hordjon, ne egy 14 éves kis tinilányka. Egyébként meg nem túl praktikus, főleg ha mindennapra veszed. Gondolj csak bele, egész nap ebben kell szenvedned, az bizony fájdalmas tud lenni, a nap végére már kifog járni a bokád. Sietni nem tudsz benne, ha csúszik az út seggre esel, a kátyúkról meg a göröngyös utakról ne is beszéljünk. Ráérsz még, hogy a bokádat kínozd, meg magadat. Eleget fogsz még benne szenvedni, hidd el, inkább élvezd ki amíg még hordhatsz kényelmes cipőket. Mellesleg lehet, hogy ha 5 percre felpróbálod tökéletesen tudsz benne járkálni, de próbáld ki milyen az, ha egésznap abban kellszaladgálni. Garantálom, hogy megutálod.

16l

2011. aug. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Azért mert felvesz egy ilyen cipőt az ribanckodás??? Az nem ribanckodás amikor valaki a semmi csöcsére felvesz egy 5 cm-es átmérőjű melltartót és hozzá egy kivágott felsőt?? TE hány éves vagy mert amilyen stílusban irsz te sem nézhetsz ki 14-nél többnek.Aki meg 14 évesen fára mászott annak meg kedves egészségére.


Tévedsz, 21 éves vagyok és hányok a magadfajta tiniri bancoktól...

2011. aug. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
SAJNÁLLAK!!! akkor is csak egy év van köztünk...:)
2011. aug. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Én 19 vagyok és nagyon tetszett ez a cipő! Szeretem a magassarkúkat, de praktikusabbnak találom a lapos cipőt. Felpróbáltam a boltban és baromi kényelmetlen! Ebben menni se lehet normálisan! 14 évesnek semmiképpen sem javasolnám! Válassz valami másik cipőt jóval kisebb sarokkal.
2011. aug. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
38%

"Aki meg 14 évesen fára mászott annak meg kedves egészségére."

hát kedves kommentelő, 14 évesen inkább másszon fára az ember, mint méteres sarkakban illegesse magát :) 14 évesen még GYEREK, ne akarjon felnőttként viselkedni, mert később bánni fogja.

2011. aug. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
58%

Múltkor volt itt egy anyuka aki azt kérdezte hogy megengedje e a 15 éves lányának ezt a cipőt. Ahhoz képest hogy ő csak 1 évvel idősebb ott szinte csak olyan válaszok voltak hogy ha tud benne menni akkor vegye meg stb....

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

2011. aug. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Maga a cipő nagyon jól néz ki de szerintem nem kell 14 évesen ekkora sarkút hordani + nem is fogod tudni jól kihasználni mert az esős, latyakos időben nem lesz benne jó járni. inkább vegyél egy ilyen stílusú cipőt lapos talpúban.
2011. aug. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenem van feketében én szeretem de ha mindennapi használatra szeretnéd akkor ne vedd meg főleg iskolába mert ott rohangálni benne nem egyszerű na meg ha a busz után futsz ott fog hagyni..:) De az ízlésed jónak találom. Azokat meg undorítónak akik ismeretlenül ku..ázzák az embereket. Ezt szánalmasnak tartom.
2011. aug. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
nem
2011. aug. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm azoknak akik normálisan válaszoltak. :)) Igazatok van, ez még túl sok. ma 11:13-as, amit linkeltél nagyon tetszik, lehet hogy elgondolkodok még rajta. :) Amúgy nem igazán télies cipőként hordanám, mert esőbe stb. nem lenne jó, szóval lehet hogy ritkán tudnám hordani. :S De akkor nem veszem meg. :)
2011. aug. 12. 17:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!