Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a cipő jó egy 14 évesnek?

Ez a cipő jó egy 14 évesnek?

Figyelt kérdés
[link] Erről lenne szó. A bennejárás nem gond, csak nem tudom, hogy jó lenne egy 14 évesnek..
2011. aug. 12. 09:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%
14 évesen??:O:Onemár.
2011. aug. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
59%
na ne!!!ezt azért nem kéne 14(!) évesnek...én nem ajánlom...
2011. aug. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
56%
Baromi jól néz ki!! Ha tetszik vedd meg. Gondolom nem 1-2 hónapra veszed! És akkor mivan ha 14 éves vagy és tetszik ez a cipő?! SEMMI!! Jövőre meg már 15 azután meg már 16..stb és lehet akkor is jó lesz még.:)
2011. aug. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
60%
14 évesen én még fára másztam.
2011. aug. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
50%

3. válaszoló nagyon gyökér...


14 évesnek nem. Esetleg 17 évesnek. Plusz megnézném, hogyan jársz benne, mert nem hiszem el, hogy 50 méternél többet meg tudnál benne tenni.


Szóval ri bancokj másban.

2011. aug. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, szerintem aki gyökér az te vagy... A többieknek viszont köszönöm a választ. :)
2011. aug. 12. 10:24
 7/22 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... mindennapi használatra vennéd vagy alkami célra? Mert szerintem mindennapi használatra semmiképpen se vedd meg, mert meg fogod bánni, pl. ha busz után kell futni, vagy csak sietni, csúszós úton menni stb. Ha alkalmi cipönek veszed, akkor rendben, de szerintem elég csúnya...
2011. aug. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
51%
Azért mert felvesz egy ilyen cipőt az ribanckodás??? Az nem ribanckodás amikor valaki a semmi csöcsére felvesz egy 5 cm-es átmérőjű melltartót és hozzá egy kivágott felsőt?? TE hány éves vagy mert amilyen stílusban irsz te sem nézhetsz ki 14-nél többnek.Aki meg 14 évesen fára mászott annak meg kedves egészségére.
2011. aug. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
49%
szerintem nagyon csinos! ha tudsz benne menni, és illik a stílusodhoz, vedd meg:))
2011. aug. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van, jobban mondva ennek a nem platformos, kisebb sarkú változata. Én 17 éves vagyok, de nem vállaltam be mert hátköznapra hordanám, így nap végére fájna benne a lábam. [link]

Ugyanaz a szabás, forma, színe is hasonló, csak kisebb sarok és platform nélkül. + ennek olyan az anyaga, hogy nem kottyan meg neki ha rámegy a víz, mert nem velúros mint amilyet te linkeltél. És azért szerintem jobb ha valami rámegy, és le tudod egyszerűen törölni, meg ha esik akkor is fel tudod venni, míg a másik szétázik. Nekem is a másik tetszik jobban, de praktikusság és kényelem szempontjából ez jobb. Amit mutattam szerintem simán felveheted és nem azon fogsz imádkozni, hogy mikor érsz már haza hogy levedd...

2011. aug. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!