Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Meglehet h nem eredeti?

Meglehet h nem eredeti?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Múlt héten vettem egy ilyen cipőt: [link] Ru/product/2 Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek meglehet-e h nem eredeti. Nekem őszintén először az tűnt fel, hogy más slip-on cipők ha fűző nélküliek is, de a lyukak megvannak rajtuk. Ezen nincs egy sem, és converse.com-on egy ilyet sem láttam. A másik az, hogy látható hogy a szélén ott az a converse feliratos kis izé, amit még szintén nem láttam converse cipőknél, illetve látható a második képen egy kicsit a bal cipőn, hogy a sarkénél nem ALL STAR-t ír hanem Csillag jel és a converse felirat illetve karikában R betü. De a sarkánál ez az egész fekete alapon (egy gumimatrica szerüség) fehér írás van, nem pedig fordítva ahogy a képen is, na meg az utolsó képen a talpán a converse négyszög nem fehér hanem megegyezik a talp színével, de ott már ottvan az ALLSTAR felirat. Ja és made in china de ez nem idegesít mert converse márkaboltból is vettem már kínában gyártott cipőt (állítólag ott olcsóbb nekik). Az a helyzet, hogy erdélyben vettem, Nagyváradon, de nem kínai üzlet, nem is márkabolt inkább egy sportszerkós üzlet, olyasmi mint a hervis. Kb 10e forint volt. Köszi előre is a válaszaitokat.
2011. aug. 11. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
hát szerintem simán meg lehet hogy hamisítvány :S ha a Converse shoppol vennél Converse cipőt ott tuti hogy eredetit kapnál;) én is onnan vásárolok..de ha képet mutatnál könnyebb lenne eldönteni.Amúgy a Converse cipők orra mindig egy kicsit felfelé áll hátul pedig fehér alapon fekete szöveg h all * star szóval szerintem a tiéd hamisítvány:S
2011. aug. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az még kimaradt hogy minden eredeti Converse made in Vietnam nem pedig China :S
2011. aug. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]

zárójelek nélkül

itt vannak a képek

2011. aug. 12. 17:01
 4/8 A kérdező kommentje:
2011. aug. 12. 17:02
 5/8 A kérdező kommentje:
megy ez csak én linkeltem rosszul először bocsi
2011. aug. 12. 17:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... Ne mond el senkinek, és nem fogják észrevenni. :D

Különben az r betű változó, egyszer nézegettük, és egyik bnőmnek volt a cipőjén, a másik kettőjüknek meg nem volt, pedig converse boltban vették.

2011. aug. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Floriance-be vetted?:D(ha jól írtam,ez a központban van)mert én ott nézegettem,h vajon mindegyik eredeti?!állítólag azt hallottam,h lotusban van 1 üzlet ahol converse hamisítványok vannak....
2011. aug. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ott ott...egyébként lotusba is néztem de nem volt semmi jó és meg kevés volt de szerintem azok eredetiek...az enyémmel kapcsolatban meg el vagyok bizonytalanodva még mindig
2011. aug. 16. 00:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!