Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyiket vennétek fel álltalán...

Melyiket vennétek fel álltalános iskolai bankettre? 14/L

Figyelt kérdés

1 [link]

2 [link]

3 [link]

4 [link]


2011. aug. 11. 20:16
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Az utolsó a második szériából (fekete-fehér) még tűrhető. 24L
2011. aug. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
linkelnétek olyan ruhákat ami szerintetek jó lenne?
2011. aug. 11. 20:41
 13/26 anonim ***** válasza:

Sztem nyisd ki a ruhásszekrényedet, és válassz onnan valamit. Vagy ha mindenképpen vadiúj ruha kell, akkor ne felnőtt modelleket nézegess.

(egyik előző válaszoló)

2011. aug. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
igen tudom hogy nem felnőttekről kéne ruhát néznem de túl gyerekeset sem szeretnék
2011. aug. 11. 20:59
 15/26 anonim ***** válasza:
43%
pedig még rajtad a tojáshéj
2011. aug. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

hát nem tudom nektek milyen lesz a bankett de nekünk 8.ba olyan volt hogy sütögettünk, karaokeztunk, beszélgettünk, nosztalgiáztunk... igazából mi tök hétköznapi ruhába voltunk de nem tudom nektek milyen lesz:)

de ha szerzel olyan ruhákat mond már meg nekem is honnan lehet:DD

2011. aug. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
utolsó amire azt írtad és ezek közül? onnan a legutolsó
2011. aug. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
39%
A számozottakból leginkább a sárgát, ami Selena Gomezen van, az utóbbi 2 linkből pedig a feketést.
2011. aug. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg az az érdekes, hogy mindenki okoskodik, holott azt sem kérdezte meg senki, hogy kedves kérdző, hol lesz a bankett, és milyen stílusban?


Nekünk nyolcadikban a bankett egy közepes hangulatú osztálybuli volt, volt zene meg rágcsa, de inkább csak fényképezkedtünk, és mivel akkor jöttek be a spagettipántos ruhák, szinte minden lány olyanban volt, én is. Az általad linkelt ruhák szerintem egy ilyen stílusú banketthez maximálisan megfelelnek.


De ha étteremben lesz, akkor esetleg az, ami Miley-n van, az csinos, és csajszis, de nem a mindent-kidobok fajta.


Azért mert 14, nem kell sem zsákruhát sem kantáros kislányszoknyát húzni, max ha zárdából ballagsz. (ami ugyebár lehetetlen, de tény hogy oda valóban nem valók ezek a ruhák)

2011. aug. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
hát nálunk elég kiöltözős de nem estélyis inkább olyan koktélruhás
2011. aug. 12. 12:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!