Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hordhatok ez alatt a felso...

Hordhatok ez alatt a felso alatt egy toppot? Nem nezne ugy ki furcsan?

Figyelt kérdés

[link]


Errol a felsorol van szo.

Regebben szerettem, bar keveset hordtam.

Most szelektaltam, lehet, hogy eladnam, de vegulis tetszik is.

A gondom vele:

1. ez nem tenyleges atlapolos, hanem belebujos, de eleg laza a felso resz es szetcsuszik, ahogy mozgok.

2. a hasamon is felcsuszik, de mivel mar nem vagyok tini, igy nem szeretnem a hasamat mutogatni, foleg nem munkahelyen.


Milyen lenne, ha vennek ala egy vekony, alakra simulo toppot, ehhez hasonlot: [link]

Csak nem V kivagassal, hanem sima egyenes szabassal es belehuznam a nadragba?

Mert talan akkor a felso sem csuszkalna annyira, jobban tapadna a tophoz, mint a boromhoz, de ha megis, akkor sem latszana semmi.

Benan nezne ki?


2011. aug. 11. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondoltál már rá hogy felpróbálod úgy is? :D
2011. aug. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem volt meg ra lehetosegem... A korabban megcsinalt kepeket most valogadom/vagdosom es most jutott eszembe, de probalni most nem tudok.
2011. aug. 11. 14:04
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem lenne gáz toppal... mondjuk a hasadnál tényleg felcsúszik, de ha hordanád így akkor végül is oké :)
2011. aug. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
gáznak nem gáz, csak az a gond vele, hogy tapadni fog egymáshoz a két felső és akkor lehet húzgálni állandóan, tapasztalat...
2011. aug. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!