Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akik azt irjak egyes ruhadarab...

Akik azt irjak egyes ruhadarabokra hogy tomeg, azok mit akarnak akkor hordani/latni?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



na ez most jo?xDD


2011. aug. 8. 20:28
 1/8 A kérdező kommentje:
de komolyan. lattam az elobb egy kerdest,t.ök normalis cipö volt. erre oda irja az egyik tömegpi*ás. akkor mit kéne hordani, azt a patkánypapucsot??XD biztos akik irják azok ilyet hordanak xDD
2011. aug. 8. 20:31
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

létezik arany középút is :P

lényeg, h mindenki azt hordja, amiben jól érzi magát. Valaki (pl én is) szeret különlegesen öltözködni, hogy legyen valami, ami megkülönbözteti a többi embertől, hogy egyedi legyen. Valaki meg azt hordja, amit általában mindenki - és ez nem biztos, hogy rossz, talán így egy közösség részének érzi magát, vagy nem tudom... Az emberek nem egyformák, ennyi. Az meg hülyeség, h valaki gyk-n kérdezi meg, hogy "ti felvennétek-e?" Ha tetszik neki, vegye fel, ha nem, nem...

2011. aug. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt két értelemben használom.


Jó értelmeben:


Vannak ruhák, amik alapdarabok. Pl. fehér tornacipő, fekete szövetkabát, T póló, szürke ceruzaszoknya, ban ray szemüveg....

Ezek abszolút tömegcuccok, de jóértelemben véve. Mindenkinek van szinte, bárhol megveheted. Viszont nem hivalkodó, és jól lehet kombinálni. Mint a köret a kaja mellé. Nem lehet csak rizst enni, kell mellé vlami feltét, viszont feltétet sem lehet magában... Ez esetben a "tömegcucc" a rizs, és valami extravagánsabb darab a feltét.

Ha minden ami rajtad van tömegcucc, akkor szürke kisegér leszel.

Vagyis kell valami extra, ami kicsit feldobja, amit kiegyensúlyoz a letisztult egyszerűség.


Pejoratívan:


Rosszabb értelmezésben viszont tömegesen gyártott, gagyi, közönséges ruhák. Olyan mint a gyorskaja. Megcsinálják csilli-villire, elhitetik veled hogy jó, de igazából az egész szemét és pénzkidobás. Ezekből alakul ki a helyi diszkódivat, amit igazából a kínai bolt kínálata generál.

Kritikai értelemben véve én erre értem a tömegcuccot.

2011. aug. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
koszi a normalis valaszokat :)
2011. aug. 8. 20:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Én arra szoktam mondani,hogy "tömegcucc",ami szinte minden második emberen látható. Szerintem ez azért nem túl jó,mert ha valami "divat",akkor mindenki elkezdi hordani,közben meg csak az emberek nagyon minimális részének áll jól. Szóval vigyázni kell a tömegcikkekkel,mert lehet,hogy mindenki olyat hord,de ez még nem azt jelenti,hogy tényleg olyan jól néz ki meg stb. Nem azt mondom,hogy iyleneket kell hordani,mint amiket linkeltél,de valami aprócska jelét illene adni az egyéniségnek,de ha mindenki cicanadrágban meg tornacipőben jár,akkor ez elég lehetetlen.
2011. aug. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ezt en is gondolom. de nehanyan vmi apro dolgon is fonnakadnak :)
2011. aug. 8. 21:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért adja bárki jelét az egyediségnek, ha nem érzi szükségét? Mármint ha valakinek nincs ötlete sajátmagára, akkor azt a legkönnyebb megvenni, amit mindenhol lehet kapni és másokon is lát, mert így lesz ötlete, biztosan nem tartják furcsának, hiszen másoknak is tetszik és ezzel megszabadul az egész mit vegyek fel kérdéstől.


Nem mindenki akar különbözni és nem mindenki tud, hiába akar.


De hogy illene? Komolyan, minek? Jó látni, ha valaki ötletes és egyedi, de nem értem, miért követelmény.

2011. aug. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az hogy egyedi még magában véve nem érték. Egy ember is tud hülyeséget csinálni és egy tömeg is.


Mint ahogy a tömegben is vannak pozítv elemek, és az egyediben is.


Ízléses legyen, és átgondolt. Illetve ne legyen gagyi.

2011. aug. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!