Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felvehetem ezt a nadragot?

Felvehetem ezt a nadragot?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem ezt a nadragot, olyan olcso volt, hogy nem volt szivem otthagyni, de eleg kritikus vagyok nadragugyileg, nem tudom eldonteni, hogy ez most jo-e, vagy sem.

Meg a cimket sem vettem le rola pont emiatt, lehet, hogy inkabb tovabbadom.

Szerintetek maradjon, vagy menjen?

[link]


2011. aug. 8. 13:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
tök mindegy, érdekes módon rengeteg ruhás kérdés van, ahová egy 45%-os annyit ír, hogy p*csás. komolyan mondom, hogy linkelj már egy olyan ruhadarabot ami neked tetszik
2011. aug. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
nemrossz, bocs az offolásért, miért is p.csás a csőgatya?? az a legjobb viselet a farmergatyák közül te ostoba!
2011. aug. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Istenien áll és jó az alakod, maradjon!
2011. aug. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Koszonom az ujabb valaszokat, sokat segitettetek nekem!

Tenyleg bizonytalan voltam, mert magas vagyok, de S-es meret, altalaban csak a legdragabb boltokban talalok magamnak megfelelo meretu nadragot, ez meg most a Terranovaban volt 3000 forint alatt, alig hittem a szememnek, hogy eleg hosszu es nem is bo.


Viszont a szabasa miatt voltak ketsegeim, mert a multkor egy masik kerdesem kapcsan paran azt mondtak, hogy csunya a labam, volt aki szerint tul vekony, masik szerint tul izmos, harmadik szerint hatalmas X van benne, negyedik szerint meg siman ronda. Eddig nem volt gondom a labam formajaval, de azota erosen elbizonytalanodtam, hogy talan megis rossz, ha ennyien rossznak latjak, nem voltam biztos benne, hogy ezzel a nadraggal nekem szabadna-e mutatni a labamat. De legalabb az megnyugtat, hogy ebben a nadragban ti nem latjatok benne azt a hatalmas X-et...

Lehet, hogy csak a multkori foto volt rossz.


Tenyleg koszonom!

2011. aug. 9. 09:15
 15/15 anonim ***** válasza:

Vannak akik itt minden lábat kritizálnak, mert nem tökéletes, de szerintem az utcán nekik sem tűnne fel a tied (mármint hogy "ronda"), csak itt meglátnak egy képet és elkezdik kielemezni. Na nekik semmi nem lesz jó. Nézz körül, alig van tökéletes láb, hogy vastagságra kinek mi tetszik, az meg annyira egyéni, hogy nem is lehet mindenki ízlésének megfelelni és itt amúgy is "divat" utálni a vékony lábat.


Amikor megláttam a képet, az volt az első gondolatom, hogy hú, nagyon csinos! Pont te vagy az, akinek az ilyen nadrág iszonyú jól áll és nekem a cipőd is tetszik.

2011. aug. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!