Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez így cink? :D

Szerintetek ez így cink? :D

Figyelt kérdés

Holnap megyek koncertre, ez ilyen pop-rock-visual kei dolog lesz, és hát nem tudom, hogy fel merjem-e venni a felsőt, amit akartam, mert hosszúujjú és fekete, viszont vékony, és a nyaka széles, kb az egész vállam látszik.

Egyébként is valami feketét szeretnék, mert kedvelem a gót stílust, csak most nem tudom, hogy núbdolog-e, meg lehet, hogy meg fogok dögleni a melegben... bár éjszaka talán elég hűvös lesz hozzá.

Na igen, és valami sötétebb farmert + fekete cipőt vennék még fel.


2011. aug. 3. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Átmenetifém. Vegyjele Zn.

Ha bent lesz a koncert akkor megdöglesz majd a melegben, elég egy póló, még néha az is meleg ha ugrál az ember a tömegben:)

Gackt koncert?

2011. aug. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azaz. Köszi! (:

Egyébként a SYMA fedett, ugye?

2011. aug. 3. 18:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy jól passzol ide a fekete meg az ilyen goth cuccok (mondjuk Gackthoz nem éppen de na :D), viszont igen, baromi meleg lesz, mindenki heringezni fog, ugrálni, taposni egymást, úgyhogy mindenképp úgy öltözz hogy esetleg ne sajnáld utána kidobni, de ha jól vigyázol akkor nem szakadhat, sérülhet meg semmi. Kitűzőt se rakj fel inkább mert garantáltan elveszíted/szemfülesek ellopják.
2011. aug. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jaj, köszi, rendesek vagytok. : )

Egyébként szerintem hátrébb fogok állni, mert elől a tömegnyomor övezetben nem sokat látnék, alacsony vagyok, úgyhogy azt hiszem, a ruhám biztonságban lesz. :D A söröspoharak se igen fognak repkedni a fejünk felett, mert a közönség nagy részét tinisunának tippelném. :D

2011. aug. 3. 20:11
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a Syma fedett.

Este valóban hűvösebb van, de bent meleg lesz. Topban mennék meg hosszúnadrágban a helyedben, a koncerten úgy is meg fogsz sülni.

2011. aug. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kösziköszi.

Kib@szott jó volt. *.*

2011. aug. 5. 18:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!