Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon csúnya ilyen alakon a...

Nagyon csúnya ilyen alakon a jeggings?

Figyelt kérdés

Kacérkodom egy jegging-szel, mert combon és fenéken kb ugyanúgy feszül mint a csőnadrág és mivel szűkebb az alja is könnyebben bele tudom húzni télen a csizmámba, mert a rendes csőnacinál a tetején kibuggyosodik. Szóval felejtsem el?

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. aug. 2. 23:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
26%
Gyökérség, mint a cicagatya meg a csőgatya.
2011. aug. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
elég furcsa alakod van. de ha szeretnéd akkor miért ne
2011. aug. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
73%

Szia, szerintem ez a fekete jeggings nagyon nem jó, de a fekete úgy általánosságban nem jó..... Vegyél egy középkéket vagy sötétkéket..... és az jó, de így feketében nagyon csúnya.


Pl. ezek, a kékek...

[link]

2011. aug. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem is jól áll. Nyugodtan megveheted.


Utolsó bocsi, de szerintem meg a fekete éppen azért jó mert slankít, és ha valakinek nincs olyan 'tökéletesen vékony' alakja mint a hölgynek a képen amit Te linkeltél annak a világosabb már nem is nagyon áll jól!

2011. aug. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
80%
szerintem nyugodtan felveheted, semmi gond vele :) jól áll
2011. aug. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
73%
A legnagyobb butaság hogy a fekete vékonyít, ezer éves tévhit. Nem a szín vékonyít hanem a szabás.... persze egy neonpink gatya tényleg kövéríthet de egy kék az nem. Nem a leghalványabbat kell megvenni, van sötétebb is, de a fekete jeggings a legrosszabb választás. Volt nekem is, tudom miről beszélek.... egy normális kék színű a legelőnyösebb!
2011. aug. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vehetsz feketét nyugodtan, de a sötétkékkel sem lőnél mellé.

És tény, hogy a leggings az valamilyen anyagból van, a jeggings meg farmer mintát utánoz.

2011. aug. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
a gatya jó,de sztem furán áll rajtad :S a combod elég vastag :S meg a lábaid se olyan vékonyak.hát ha neked tetszik akkor nyugodtan hordd.
2011. aug. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
73%
Én kövér vagyok. És hordom. Mert kényelmes. Te vékonyvagy. Hordjad, mert jól áll és mert kényelmes.
2011. aug. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne ezt vedd meg amit próbáltál. Ne kínaiban vedd az ócska jeggingseket 2000-ért. Vegyél egy normálisat a Zaraban vagy a Stradivariusban.... 6000 Ft-ba kerülnek, nagyon jók felvéve, jó az anyag, nem csúszik le, nem béna a koptatásuk, ott passzol ahol kell. Ami rajtad van az béna nagyon, ezért is hat előnytelennek, pedig látszik, hogy nem vagy dagi, mégsem az igazi.


Nekem pl. ez van a Stradivariusból. Olyasmi alakom van mint neked. És nagyon jól áll. 5995 Ft volt....


[link]

2011. aug. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!