Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel évnyitóra?

Mit vegyek fel évnyitóra?

Figyelt kérdés

Most ballagtam és az új suliba szeretnék évnyitóra valami normális göncöt venni,csak nem tudom hogy mi legyen :/

A ballagási ruhám jó lenne,de azt nem akarom felvenni;egy selyem szerű ing volt szoknyával és egy 7 cm-es magassarkúval.


[link]


Az inget nem szeretném felvenni,mert irtó szélesnek tűnik a hátam benne;a ballagáson is kellemetlenül éreztem magam :S

Szoknyát se veszek fel,azt utálom -.- Fekete csőfarmerben szerintetek illik elmenni? Mert arra gondoltam.

És a magassarkút se szeretném felvenni;172 cm magas vagyok,és ha rajtam lenne irtó magas lennék.Beiratkozáson mindenki minimum 1 fejjel volt kisebb :O

Egy szegecses szandál szerintetek jó?Vagy inkább a magassarkú legyen?


[link]


A felsőre vissza térve :

Ez a párducos felső jó lenne? Illik ilyen alkalomra?


[link]


2011. aug. 2. 20:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

akkor lehet hogy a ballagási ruhámba megyek :/

Balerina cipőm nincs,volt de rászoktam a szandálra :D

2011. aug. 3. 21:30
 12/14 anonim válasza:
0%
basszus...évnyitó, nem divatbemutató
2011. aug. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
47%
most komolyan: ti méricsgélni szoktátok a cipőtök sarkát?
2011. aug. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
47%

Utolsó: Ez már az én fejemben is megfordult :-)


A felső még utcára is görény, vegyél egy sima fehér blúzt, 5ezerből megvan, de ha csak egyszer veszed fel (a mosást nem kell kibírja, úgyis megutálod és kukázod) 2-3ezerért is lehet venni egész jókat. A farmer oké, ha nem lóg ki belőle a feneked.


A szandi nekem nem tetszik, de elvi probléma nincs vele.

2011. aug. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!