Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel évnyitóra?

Mit vegyek fel évnyitóra?

Figyelt kérdés

Most ballagtam és az új suliba szeretnék évnyitóra valami normális göncöt venni,csak nem tudom hogy mi legyen :/

A ballagási ruhám jó lenne,de azt nem akarom felvenni;egy selyem szerű ing volt szoknyával és egy 7 cm-es magassarkúval.


[link]


Az inget nem szeretném felvenni,mert irtó szélesnek tűnik a hátam benne;a ballagáson is kellemetlenül éreztem magam :S

Szoknyát se veszek fel,azt utálom -.- Fekete csőfarmerben szerintetek illik elmenni? Mert arra gondoltam.

És a magassarkút se szeretném felvenni;172 cm magas vagyok,és ha rajtam lenne irtó magas lennék.Beiratkozáson mindenki minimum 1 fejjel volt kisebb :O

Egy szegecses szandál szerintetek jó?Vagy inkább a magassarkú legyen?


[link]


A felsőre vissza térve :

Ez a párducos felső jó lenne? Illik ilyen alkalomra?


[link]


2011. aug. 2. 20:26
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

a szegecses szandál kimaradt :$

és előre is köszönöm a válaszokat :)


[link]


és bocsi h ilyen a kép :$

2011. aug. 2. 20:30
 2/14 anonim ***** válasza:

Nincs egyáltalán konzervatív sulim, de ha csőgatyában és ebben a felsőben jönnél el évnyitóra, akkor az első utad a dirihez vezetne.

Szerintem vegyél fel egy kis ruhát, én is azt veszek fel és amit kétszer linkeltél cipőt szerintem tök rendben van, alig van pár centi sarka.

Ha a ruhát mégsem díjazod, akkor valami csinosabb pólód csak van, ami nem ilyen csiricsáré (bocsi a kifejezésért) és valami kis rövid sötét nadrágod nincs?

2011. aug. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Gyerek évnyitóra mész! Szecses szandál és a póló is fúj
2011. aug. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
Nyugodtan mehet a szegecses szandál (Y):)
2011. aug. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

rossz szögből fényképeztem de az a pár centis sarok az 7 cm :S

Köszönöm a válaszokat :)

2011. aug. 2. 20:34
 6/14 anonim ***** válasza:

1, a nadrággal semmi baj sincs:) szept-ben hideg lesz:S én a te helyedben magassarkúba mennék :) nagyon csini lennél 7centi az nem számít nagynak de ha NEM TUDSZ BENNE JÁRNI FEL NE VEDD!!! KIRÖHÖGNEK!!!

am meg vmi letisztult felsőt vegyél fel mert ez gáz amit belinkeltél de a gatya és magassarkú párosítás lenne a legjobb vmi egyszerű inggel:)

2011. aug. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

hát lehet hogy akkor a magassarkú lesz :/ (és tudok benne járni :"D)

köszi a választ :)

2011. aug. 2. 20:50
 8/14 anonim ***** válasza:

Évnyitóra, fehér felső, fekete alj. Nem tudtad ?

Fehér ing/matrózblúz/póló, amit gondolsz, meg fekete gatya vagy szoknya. Cipő mindegy, mert fekete.

Azt a pólót felejtsd el, nem utcára mész.

2011. aug. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát a cipővel nincs semmi gond, habár nekem nem az esetem, de ez itt most lényegtelen!

a felső meg felejtős, nem egy évnyitóra való, oda egy sima fehér ing kell. arról meg nem is beszélve, hogy új suli első évnyitód..., az első benyomás meg nagyon fontos...

Szóval fektess be egy rendes fehér ingbe és egy fekete elegánsabb nadrágba, mivel, hogy a szoknyát nem szereted!

2011. aug. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A pólót azt egy az egyben felejtsd el! A nadrág az még belefér, de a szandál annyira már nem. Egy kis fekete balerinacipőd nincs? Az sokkal-sokkal jobb lenne, mint ez a szegecses szandál..

Ha érdekel, én is most ballagtam, de én a gimis évnyitón is ugyanabban a ruhában/cipőben leszek, amiben elballagtam (a cipő 8,5 centis, én 165 cm vagyok, és beiratkozásnál is a magas lányok között voltam!) Az meg hogy magas vagy a magassarkúban, szerintem előny is, mert így legalább kitűnsz az osztályból :)

2011. aug. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!