Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre megyünk jövő hónapban...

Esküvőre megyünk jövő hónapban és nem tudom mit vegyek fel. Ötletek?

Figyelt kérdés
A férjem megoldotta mert ő öltönybe jön én meg nem tudom mit illik felvenni egy vendégnek. Kosztümöt nem akarok mert úgyse hordanám máshová. Ja igen és valami praktikus ruha kéne mert visszük a 6,5 hónapos kisfiunkat is. Nem tudjuk kire hagyni.
2009. ápr. 8. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia,ami a praktikussagot illeti, mivel a ferjed oltonyben megy ezert neked nem szabad alul oltoznod, ugyhogy en nem a ruhaban keresnem ezt. En mondjuk felvennek egy elegans koktel ruhat, nem tul magas sarku cipot. Ami a taskata illeti, en vennek egy kissebbet, aminek esetleg lancos a pantja, vagy diszitett, abba beledobalhatsz zsepit, a gyerkocnek egy apro jatekat, szajfenyt, es kulon vinnek egy taskat ( a gondolom van ilyened )amibe a gyerek cuccokat pakolnam, pelus, torlokendo, krem,...ami kell , ezt mar csak az etterembe vinnem be, h ne kelljen kirohangalni a kocsihoz.
2009. ápr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, szoval vinnek kulon egy taskat, amibe raknam a gyerek tartozekait :).
2009. ápr. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szereintem egy ilyen ruha csak a hossza nagyobb legyen nagyon divatos es meg kenyelmes is.Nem kell a dekoltazsodra ugyelned ha epp a gyerek utan hajolsz vagy akar azzal torodnod hogy kilatszik barmid is:


[link]

2009. ápr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vegul is az a lenyeg,h csinosnak erezd magad es harmoniaban legyel a ferjed eleganciajaval.
2009. ápr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

ne haragudj, de szerintem a ruha a kepen nem eskuvore valo.

szerintem 1 kisestelyi a legjobb, azt mashova is fel tudod venni. 1 konnyu, megis elegans ruhacska.

ne legyen pantnelkuli illetve tul rovid vagy foldig ero es akkor nem lesz gondod vele. ha egy egyszerubbet valasztasz nem muszaj magassarkuba menj, igy a gyerek koruli rohangalas sem lesz problema.

2009. ápr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]



[link]


ezek votlak a tenyleg elegans koktelruhak :P


de jo megoldas lehet az elegans de kicsit visszafogotabb nadrag kosztunok is !!


[link]


[link] [link] &imgrefurl= [link]



[link] [link]


[link]



[link]


[link]


[link]


remelem adtam par tippet.. de tenyleg ha nem akakrsz nagyon kioltozni felvehetsz valami selyen nacit selyen blezerrel es valami bluzt ala :)

2009. ápr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

22:57 es vagyok..

ha gyerekkel mentek akkor tenyleg a nadrag kosztum lenne a jo megoldas szeritnem..

es melle vihetsz egy nagyobb elegans taskat amibe azert fer meg egy pellus kis teas uveg vagy valami jatek meg :)

jo bulitzast majd !!

2009. ápr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi, majd igyekszem vmi szépet választani. Az eski Szegeden lesz szóval utazunk bőven...........majdnem egész napos program lesz.
2009. ápr. 9. 08:11
 9/9 anonim ***** válasza:

én kb ilyeneket vennék fel: [link]

[link]

2009. ápr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!