Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen stílus ez? Hol lehet...

Milyen stílus ez? Hol lehet hasonló cuccokat szerezni?

Figyelt kérdés

És milyen benyomást kelt bennetek??


[link]


[link]


[link]


[link]


smink:

[link]


2011. júl. 26. 16:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
ez igenis egy stílus! több elnevezése van: ízléstelen, parasztos, gagyi... bármelyik kínaiban vagy turkálóban beszerezhetsz ilyen stílusú cuccokat!
2011. júl. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

No mit mondtam? Van aki kulturáltan fogalmazott és van akinek nem sikerült :)


Egyébként egy light rock-ot játszó együttesről van szó, nem átlagtinikről. Gondolom ezekben lépnek fel, ez a szó szerint a light-rock, nőcis és vagány egyszerre. (nem ismertem, őket de google az én barátom is)


Ja, csepp kínai nincs benne. Ha a kínaiban ilyen "divatfarmer" van, ennyi erővel bárhol van. Ugyanis a farmer az farmer, örök divat, bármely változata! Nem kínai pusztán azért mert meg van szaggatva. (gyengébbek kedvéért)


A kiegészítők meg valóban vagányak és csajosak.


Öröm olyan tiniket látni, akik nem színes farmer+tornacipőben meg leggings+tunikában vannak, végre kicsit más mint amit reggel a buszon látni tucatjával.

2011. júl. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Aki szerint ez parasztos, az járt már falun? Vagy tudja mi az?
2011. júl. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ilyen bénán zseb körül csíkosra koptatott farmert tipikusan csak kínaiban kapsz.


Igen, jártam már falun is, de városban is. Vidéken valóban vannak gázosabb arcok, de ettől nem lesz kevésbé sz ar ez a hacuka.


Hogy csak a szarvasabb baklövéseket említsem:

Tetőtől talpig sötét ruha mellé NE vegyél világos cipőt.

Világos szoknya vagy nadrág alá NE vegyél sötét harisnyát.

Romantikus csipkés felsőhöz NE vegyél sportos világoskék farmert.

2011. júl. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Olyan ismerős volt ez az öltözék, és már beugrott, ilyesmit hordtunk a 2000-es évek elején. akkor mindenki nagy lukú necc harisnyát viselt, és azt a fekete.fehér bőrkabátot akkor hordták, meg a piros csíkos melegítőt, a fehér csizmát, a nagy lyukú övet és a láncokat is.

Úgy látom el is találtam az időpontot:

[link]

2011. júl. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Hát igen,nem mai képek ezek.
2011. júl. 26. 22:45
 17/20 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik, semmi nem illik semmihez, de ezt már előttem elmondták. Amúgy valamikor divatos volt, még a kétezres években, szóval erről picit lekéstél.:) Őszintén szólva, ha ránéznék egy ilyen csajra, az lenne az első gondolatom, hogy lemaradt néhány évvel. De ha tudod viselni, akkor nyugodtan tedd, bár szerintem ez csak akkor nézhet ki jól, ha az összes részlet nagyon rendben van, illik az egész viselkedésedhez, arcvonásaidhoz...

Ja, még valami: ez mégis hol egyedi? Elvből öt csajon ilyen cuccok vannak. Ugyanúgy koppintás, mint a csőgatya-tornacipő-mintáspóló. :D

2011. júl. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Kilencvenes évekből szabadult izék, borzalmas. Bármely sz*rabb turiban kapsz ilyen göncöket...
2011. júl. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Látom összeverődött itt egy-két önjelölt stylist.

Turkálóban nem láttam még hasonlókat, pedig ott aztán vannak göncök. (a gönc szót most nem éppen jó értelemben használtam)


De tény: az ízlés relatív. Ami egyiknek szuper, a másiknak borzalmas, és persze mindkét fél azt gondolja hogy hú de stílustalan a másik....... :) De hogy kinek van igaza, nem fog eldőlni, mert mindketten a másikat nézik le a véleménye miatt.

2011. júl. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"Elvből öt csajon ilyen cuccok vannak"


Erre a válasz elég magától értetődő: mert zenekar, és sokszor a zenekarok tagjai ugyanolyan stílusban öltözködnek, de ha bekapcsolja az ember a tv-t akkor lát ilyet.

Szerintem gázabb ha az ablakon nézek ki és azt látom hogy minden 2. lányon tornacsuka van csőfarmerrel, toppal, minden elsőn meg balerinacipő tunikával és leggings-szel.

Főleg mert az együtteseknek a stylist mondja meg hogy öltözzenek egymáshoz, de a tinik maguktól majmizzák egymást.

2011. júl. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!