Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen stílus ez? Hol lehet...

Milyen stílus ez? Hol lehet hasonló cuccokat szerezni?

Figyelt kérdés

És milyen benyomást kelt bennetek??


[link]


[link]


[link]


[link]


smink:

[link]


2011. júl. 26. 16:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol lehet ilyesmiket kapni, de nekem tetszik nagyon! PLáne a piros-fekete felsős képeken, szerintem nőiesen vagány. De hidd el, lesznek akik majd csípőből lep.csázzák :) (mivel nem vagyunk egyformák, még meg is bocsájtható, remélem azért majd kulturált formában teszik az eltérő ízlésűek a fikázást...)
2011. júl. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
nekem kicsit olyan modern punkos akárminek tűnik. Az első képen jók a cuccok. Én is így szoktam sminkelni :)
2011. júl. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
hát sztem elég hülyén néz ki,hogy ilyen Barbie-baba alaku és arcú csajokon ilyen "rockerféleség" cucc van.
2011. júl. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
sztem gagyi
2011. júl. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem is ízléstelen, gagyi.
2011. júl. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
És miért gagyi?
2011. júl. 26. 16:48
 7/20 anonim ***** válasza:
72%

Olyan szedett-vedett. Kicsit rockeres, de merésznek túl hétköznapi, hétkönapinak meg túl sok.

Általában 13-15 éves tinirocker kiscsajok öltöznek így.


Túl sok koncepció nincs benne. Kínais divatfarmer, kézre húzott zokni, oda nem illő nagy rockerkarkötő, elegáns viktoriánus goth nagyklánc, skótkockás a csipkéssel....

Nics végig gondolva. El kéne dönteni, hogy most akkor hard rock és akkor bőr meg szegecs, vagy sportos és akkor melegítő felső.


Mindemellé cicababa fejük van. Minha egy csapat diszkóst valami félművel stylist tinirock zenekarnak akart volna megcsinálni...

Hiteltelen.

2011. júl. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit vagány és merész.....nekem teccik, de így nem mennék végig az utcán =)
2011. júl. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 hot_kiss ***** válasza:
Nekem nem tetszik, olyan sokat belevegyítek stílusnak látom.
2011. júl. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Azért gagyi, mert semmi nem illik semmihez, túlzsúfolt, mintha azzal szeretne kitűnni, hogy mindent magára kapkod, amit talál. A kínais melegítőfelső hogy kerül össze a szegecsekkel? A bőr miniszoknya és a rib*ncharisnya mellé hogy lehet felvenni ilyen pufidzsekit?
2011. júl. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!