Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vegyek fel harisnyat, vagy...

Vegyek fel harisnyat, vagy sem? Lanyok, Ti hogyan szoktatok?

Figyelt kérdés
Buliba megyek es van egy feher szovet rovidnadragom(terd felettig er), es magas sarku cipot akarok felvenni hozza, de nem tudom, hogy harisnyat vegyek fel hozza, vagy sem.
2011. júl. 26. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem vegyél. és valami feketét, vagy nem tom milyen szinű a nacid. de vmi szexiset:)
2011. júl. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Feher a naci, vilagosszurke a toppom es feher a cipom. Amugy fekete harisnyam nincs, csak bor szinu, szoval ha harisnyat vennek fel, csak a borszinu johetne szoba.
2011. júl. 26. 16:12
 3/5 anonim ***** válasza:
húúú, akkor inkább ne vedd fel!!!nézd hozzá, az én elképzelésemben nem néznek ki jól együtt...de te tudod..
2011. júl. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 harisnyababee ***** válasza:
Ha nem krepp harisnyád van, hanem valami normális lycrás, vagy üvegszálas, akkor simán vedd fel, én mindig szoktam. Állat tud lenni, ha egy picit csillog is (selyemfényű)!
2011. júl. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem ne, én nyáron nem szoktam, főleg nem bulizni
2011. júl. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!