Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy vegyek fel harisnyát,...

Hogy vegyek fel harisnyát, úgy hogy ne vegyék észre?

Figyelt kérdés
Ha hideg van nagyon fázik a combom és nem merek felvenni harisnyát,mert más gáznak tartja.Mit tegyek? :S
2011. márc. 26. 09:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja és 16/F
2011. márc. 26. 09:50
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nadrág alá veszed fel, nem?

Ki az aki letolja a nadrágodat iskolában?

2011. márc. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
előfordulhat:S meg ha mondjuk tesi,vagy vmi amikor egy kicsit felcsúszik a nadrág... :S
2011. márc. 26. 09:58
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
mért gáz a harisnya? mért foglalkozol mások véleményével?
2011. márc. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nekem nem gáz,de másokna igen.és nem szereti sztem senki ha szivatják :)
2011. márc. 26. 10:01
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, ha csak a combod fázik akkor felvehetsz kicsit hosszabb boxert is és az is melegíti a combodat.

De úgyis lassan jön a jó idő :)

2011. márc. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De van amikor az egész lábszáram.Nagyon fázós vagyok :S
2011. márc. 26. 10:04
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Muszáj dönteni. Mérlegelg. Mi a fontosabb? Az egészséged, vagy az, hogy ne szekáljanak?

Nekem mindenképpen az első és ezért egész télen lesz*rtam, ha azért szóltak be, mert véletlenül kilátszott az ujjatlan a pulcsim alól vagy tesi előtt meglátták, hogy nem tanga van rajtam, hanem franciabugyi.

Alapvetően nem vagyok fázós, egész télen 15 alakalomnál többször biztos, hogy nem volt rajtam harisnya és nem lettem beteg, de pont azért, mert nem hordok harisnyát, inkább franciabugyit veszek fel, hogy ne fázzak fel.

És nekem is volt, hogy beszóltak, de tudod a két lehetőség, csöndbe maradok, vagy visszaszólok. Többnyire csöndbe maradtam, nem foglalkoztam vele, de agyszer, amikor rossz napom volt és beszólt az egyik fiú, odamentem hozzá felpofoztam és megmondtam neki, hogy állítson magán. Onnantól senki nem szólt be:D

15L

2011. márc. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ink nem kockáztatok,de azért köszi a válaszokat! :)
2011. márc. 26. 10:16
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

hát sztem most tavasszal azért viccesebb, ha egész télen elvoltál nélküle. :D

Amúgy sztem nem gáz. Aki szerint igen, annak kívánok egy kellemes hólyaghurutot.

De mostmár nem javaslom, hogy hordj, mert reggel ugyan picit még hideg van, napközben viszont 15-20fok, beiizadsz, aztán jönnek a kiütések, a gomba, stb.

Ja és vannak vastag harisnyák, az nem gáz, de egy nejlonharisnya... na azt felejtsd el. :S

2011. márc. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!