Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen nadrágokról? Melyik néz ki jobban?

Figyelt kérdés

Vannak ezek a kínaisak: [link]

és vannak amiket kézműves boltokban lehet venni: [link] (oké ezt most pont vaterán is, de a különbséget látni)

Érdekesség, hogy egyes városokban meg sem néznek benne, a második féle típust hordom, elég sok van belőle. Máshol meg pár kilóméterrel alrébb szinte csak ki nem esik az emberek szeme és úgy tesznek, mintha legalább lovagpáncélban járkálnák. A kínaisat meg természetesnek veszik.


2011. júl. 25. 13:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az első nem tetszik, mert olyan ócskának néz ki.

A második nagyon szép.

2011. júl. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Egyik sem tetszik
2011. júl. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

szerintem mindkettő nagyon szép.:)

nem tudod véletlenül, hogy olyant, amilyen az első képen van, hol lehetne szerezni? :))

2011. júl. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Nekem egyik se tetszik :/
2011. júl. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egyik sem tetszik,hiába divat..


Akkor inkább az első,mert a második elég gáz.

2011. júl. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 hümi ***** válasza:
ha nem lenne mintás akkor tetszene de így nem..
2011. júl. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 hümi ***** válasza:
vagyis akkor az 1.
2011. júl. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A második nagyon tetszik, imádom az ilyen gatyákat és szerintem nagyon szépek és stílusosak. Én is ezt hordom, és ócskább helyeken engem is megbámulnak, gondolom azt gondolják "ez meg felvett egy függönyt". Hát igen, ők nem sok fesztiválon jártak és nem is ismerik ezt a stílust.


Az elsőről egyből lerí, hogy kínai. Ki nem állhatom. Nagyon gagyi és nekem egyáltalán nem tetszik. Az ócskább helyeken meg ilyeneket árulnak, úgyhogy nekik ez a természetes.


18l

2011. júl. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Undorítóak az ilyen típusú nadrágok!!

Én a leggingsekre szavazok! :)

2011. júl. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az elsőre nem mondom azt, hogy nem tetszik, de én csak itthon meg tesi órán viselem az ilyen nadrágomat, a második nagyon tetszik, nekem is van egy ilyenem feketében, nagyon szeretem és eléggé meg szoktak benne bámulni de engem nem érdekel mert nagyon jól néz ki és aki ért a divathoz az viseli is.
2011. júl. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!